
Силіконовий чохол для Xiaomi Mipad 2 mi pad 3, прозорий бампер ( сяомі мі пад 2,3 )
250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XIASL02
М'який силіконовий чохол для Xiaomi Mipad 2 для зручного безпечного використання планшета.
Огляд на прикладі силіконового чохла Xiaomi Mipad для найкращого зорового сприиятия
Силіконовий чохол чудово підходить для гравців стрілялок і перегонів на планшеті Xiaomi, адже захисна міцна оболонка захищає корпус планшета, приємно стикається зі шкірою пальців і немає жодних додаткових елементів у конструкції аксесуара, який би завів дискомфорту під час використання ґаджета!

Матеріал захисного аксесуара — прозорий силікон, легко одягається на планшет Xiaomi Mipad 2. Розмір захисної накладки точно збігається з дизайнерськими особливостями ґаджета, сидить щільно!

Гнучкий силікон перешкоджає ковзанню пристрою Mipad 2 у руці, що робить використання планшета ще безпечнішим і зручним!
Бампер оберігає корпус пристрою від механічних пошкоджень, як-от потертості, подряпини. Захищає від потрапляння пилу!

Верхній бортик у силіконовому чохлі, виступає над дисплеєм планшет на 1 мм, що також добре для захисту дисплея. Якщо пристрій впаде полум'я на тверду поверхню, то удар набуде силіконового бортика.
Задня стінка силіконового чохла напівпрозора з матовим напиленням із внутрішнього боку

Для максимального захисту планшета Xiaomi Mipad 2 рекомендуємо купити захисне скло, яке подбає про збереження дисплея пристрою!
Спеціальна ціна на скло під час купівлі із силіконовим чохлом бампером! Уточнюйте під час купівлі!

Силіконовий чохол для Xiaomi Mipad 2 це краще, ніж просто "блакитний" планшет Xiaomi, адже оболонка не дуже товста, але міцна і не важка!
Вага чохла всього 53 грамів.
Вага 53 грама!
Купити силіконовий чохол для Xiaomi Mipad 2 — придбати зручний захисний аксесуар за невеликі гроші!
Кнопки включення та регулювання гучності на планшеті Xiaomi Mipad 2 будуть розміщені під силіконовим матеріалом, що запобігає потраплянню пилу та вологи, тобто кнопки в чохлі суцільні, без отворів

Для того, щоб купити силіконовий чохол для Xiaomi Mipad 2 досить зробити замовлення на сайті через кошик покупок або дзвіноку!
Оперативна відправка Новою Пошкою, Укріпкою, по всій Україні
Силіконовий чохол для Xiaomi Mipad 2 чудово підходить для користувачів, які не випускають планшет Mipad із рук у буквальному сенсі слова! =)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7.9" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 201 мм |
| Ширина пристрою | 132.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 4.5 дюймів |
- Ціна: 250 ₴





