
Чохол для Samsung galaxy Tab A 9.7, чорний TFC чохол для планшета T555 T550
335 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SAMTA901
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чохол для Samsung galaxy Tab A 9.7, планшета SM-T555 SM-T550 от Samsung
Дизайн захисного чохла — Samsung SM T555 чохол TFC
Гарний, солідний чохол для планшета Samsung galaxy Tab A 9.7, у модифікаціях SM-T555 SM-T550 доступний для купівлі у чорному кольорі!
Далі детально читайте особливості та можливості захисного аксесуара, адже вибір гарного чохла для планшета — це серйозний і обдуманий крок:
-
Утримання обкладинки чохла в закритому положенні. Якщо Вам важливо, щоб чохол для Samsung galaxy Tab A 9.7 реально захистив дисплей пристрою, щоб обкладинка не бовталася "по вітру" під час перегортання планшета в руках, то варіант TFC чехол Samsung Tab A 9.7 з цим справляється "на ура". Система магнітів передбачена в обкладинці та фіксаторі планшета. Магніти надійно утримують обкладинку в закритому положенні
-
Samsung SM T555 чохол представлений не реальних світлинах в описі.

-
Сучасні захисні матеріали добре оберігають планшет Samsung galaxy Tab A 9.7 від пошкоджень, водночас практично не потовщують планшет. Комбінація з міцної екошкіри PU (Позадня частина аксесуара) і протиударного фіксатора з пластику (у ньому утримується планшет Samsung galaxy Tab A 9.7) забезпечують повноцінний захист мобільного пристрою! Сірий мікрофіброю покрита внутрішня частина захисного аксесуара, на ній практично не видно пилу, вона не линяє, не так піддається забрудненню (порівнюючи з чорним кольором мікрофібри)

-
Оригінальні розміри. Так, чохол для Samsung galaxy Tab A 9.7 і його розмір поєднується з дизайнерськими особливостями планшета. Отвір для камери, кнопок, роз'ємів - тут усе передбачено =)
-
Форм фактор чохла-книжки гарантує зручний перегляд відео на планшете Samsung galaxy Tab A 9.7 SM- T555 SM- T550. Зклавши обкладинку пірамідкою, можна встановити пристрій у горизонтальному положенні та насолоджуватися комфортним переглядом фільму або іншого контенту.


-
Передбачений такий режим роботи з планшетом, як набір тексту або малювання. Samsung galaxy Tab A 9.7 фіксується в чохлі TFC під кутом приблизно 30-35 градусів


-
Чохол для планшета Samsung galaxy Tab A 9.7 в дизайні TFC чохол-книжка чудово підійде для студентів, офісних робітників і всіх, кому важливий комфортне використання пристрою! Мінімальне потовщення пристрою, високий рівень міцності аксесуара, функціональність і оригінальність розмірів — це TFC чохол-книжка
Купити чохол для планшета Samsung galaxy Tab A 9.7 в дизайне TFC чехол-книжка - придбати практичний чохол для комфортного використання з практичною матовою екошкірою!
Оперативне надсилання замовлень всією Україною з Новою поштою, Інтайм, Укрпошта!
Зробіть замовлення прямо зараз! Не проґавте можливість зробити вигідну покупку на Samsung SM T555 чехол!

Щоб придбати реально гарний варіант для захисту Вашого планшета Samsung galaxy Tab A 9.7 можна розмістивши замовлення на сайті через кнопку "Кудати" або за дзвінкою на контактний номер телефона!
Smartcase.prom.ua — найкращі аксесуари за добрими цінами!
Купити чохол для планшета Samsung galaxy Tab A 9.7 SM- T555 SM- T550 в smartcase!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 167 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 9.7" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Чорний |
| Висота пристрою | 242 мм |
| Матеріали | |
| Зовнішній матеріал | Еко шкіра PU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴







