
Черный чехол-книжка для Lenovo Vibe K5 Note, чехол DWC Lenovo A7020a40
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENKWK501
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зручний чохол для Lenovo Vibe K5 Note (A7020) в форм-факторе DWC купити недорого в магазині Smart Case
Спеціальне пропонування!
Зручний чохол для Lenovo Vibe K5 Note + захисне скло олеофобне за 280 грн!

Прекрасний варіант для поціновувачів комфортного використання - Lenovo K5 Note A7020a40 чехол DWC ( double window case)
Відео огляд чохла DW Case буде представлений у час, що блищить!
Чому чохол DWC буде корисний Вам у разі щоденного використання смартфона:
-
Функціональна двооконна обкладинка. Нижнє вікно ― для приймання дзвінків, а верхнее - для надання інформації про номер дзвінка, часу, показників індикаторів та іншої системної інформації пристрою. Верхнє вікно захищене прозорою пластиковою мембраною.

-
Застосування міцного бампера та обкладинки з поліуретану ― забезпечують максимальний захист для смартфона Lenovo Vibe K5 Note (a7020) у чохлі DWC
-
Магнітний замок – основна причина, щоб купити чохол для Lenovo Vibe K5 Note. Наявність в обкладинці механізму магнітної застібки гарантує безпеку для мобільного пристрою від випадання з аксесуара в разі форс-мажора. Магнітний замок забезпечує простоту закриття й відкриття чохла навіть однією рукою. Lenovo K5 Note A7020a40 чехол DWC - мабуть, один із найкращих варіантів чохлів-книжок із магнітним замком

-
Горизонтальне встановлення смартфона — функціональна особливість, без якої не пропонують собі сучасний чохол-книжку кіномани та youtube-ри. Можливість встановити смартфон Lenovo Vibe K5 note для комфортного перегляду відео, без потреби утримувати пристрій у руках

Купити чохол для Lenovo Vibe K5 Note (A7020) можна зробити замовлення в інтернет-магазині "Smartcase"
Також є гарне захисне стекло
Доставка замовлень можлива Новою Щокою, Кріпилою й Інтайм — на Ваш вибір
Весь товар перевіряється перед відправленням на брак заводського браку!
Чудове доповнення для Lenovo Vibe K5 note, , яка дає комфортно використовувати смартфон у чохлі-книжці — це чохол DWC. Формат чехла-книжки.
Lenovo K5 Note A7020a40 чехол DWC максимально втілює побажання користувачів smart мобільних телефонів.

Смартфон Lenovo Vibe K5 Note (A7020a40) поміщається в бампері чохла-книжки. Бампер виготовив із міцного полікарбонату, у ньому передбачені отвори для камери, динаміків, сканера відбитка пальця і кнопок. Розміри бампера поєднуються з розмірами смартфона
Розміри бампера:
153 х 76 х 9 мм.
Колір чохла — Чорний
Обкладинка чехла-книжки DWС виготовлена з міцного, не слизького полиуретанана.

Смартфон Lenovo Vibe k5 note (a7020) буде в повній безпеці в чохлі-книжці DWC.
Lenovo Vibe K5 Note (A7020a40) чехол DWC створений, щоб зберегти Вашу мобільну техніку!

Купити чохол для Lenovo Vibe K5 Note (A7020) з доставкою по всій Украине!
3 варіанти доставки: Нова Почта, Укрісла або Інтайм!
Оперативна відправка Вашоз замовлень у магазині "Smartcase"!
Щоб стати власником чохла Lenovo Vibe K5 Note (A7020a40) досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або зробити замовлення на сайті Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Магніт |
| Призначення | Для телефону |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Lenovo |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Lenovo Vibe K5 Note, Lenovo A7020a40, Lenovo A7020, |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴






