Захищений чохол-книжка для Huawei P9 Lite у чорному кольорі купити в магазині SmartCase
Силіконовий бампер усередині!

Huawei p9 lite чехол у дизайні від J&D підходить для прихильників захищених чохлів-книжок із функціональними особливостями
Відео огляд чохла J&R для кращого ознайомлення!
Чому придбати чохол для Huawei p9 lite от J&R правильна економна покупка:
-
Не звичайна обкладинка з 2 вікнами для захисту дисплея і зручності комунікацій. За допомогою нижнього вікна приймаються дзвінки без потреби відкривати чохол, а верхній захищений дисплей дає інформацію про дзвінки, про системні повідомлення на екрані смартфона Хуая п9 лайт

-
Обкладинка в чохлі J&R з міцного зносостійкого поліуретану чудово поєднується з протиударним силіконовим бампером, який є всередині захисного аксесуара.

-
Магнітна пряжка — гарантія, що чохол буде закритим. Huawei p9 lite чехол от J&R захищений від випадання смартфона Хуая п9 лайт із бампера. Магнітна пряжа надійно утримує аксесуар у закритому положенні. Якщо шукаєте чохол із механізмом від мимовільного відкривання, тоді беріть чохол для Huawei P9 Lite в дизайні J&R

-
Гарний, сучасний дизайн, акуратні розмір і невелика вага — так, це чохол-книжка для Huawei P9 lite від J&R

Купити чохол для Huawei P9 lite можно на магазине SmartCase, зробивши замовлення через кошик покупок або за дзвінкою!
Smartcase — тільки найкращі аксесуари для мобільної техніки!
Під час розміщення замовлення через сайт нашого інтернет-магазину Ви отримуєте промокойд безплатно на знижку на подальші замовлення, без обмеження за часом дії промокода!
Відсилання Новою поштою, Інтайм, Укрпошта накладеним платежем з оплатою у разі отримання або економним варіантом (по повній передоплаті)
Huawei P9 lite чехол от J&R — це розв'язання багатьох проблем, що належать до безпеки та комфортного використання
Чохол-книжка для Huawei P9 lite — це симбіоз зручності в композиції силіконовий чохол + міцна обкладинка з додатковими "фішками"
Невелика товщина чохла-книжки досягається використанням в дизайні міцної, не товстої екошкіри PU і компактного захисного силіконового бампера. Еластичний бампер для Huawei P9 lite захищає корпус телефона з усіх боків, не обмежує отвори пристрою, залучений у горизонтальному встановленні смартфона Хуая п9 лайт

Купити чохол для Huawei P9 lite можна заощадивши, якщо взяти в комплект гарний захисне скло!
Уточнюйте розмір знижки під час купівлі скла разом із чохлом J&R!
J&R чохол для телефона Huawei P9 lite дає можливість встановити смартфон Хуавей у горизонтальному положенні на столі та комфортно дивитися відео, не утримуючи пристрій у руках.
.
Купити чохол для Huawei P9 lite недорогий в інтернет-магазині Smartcase — розв'язати проблему захисту смартфона оперативно!
Для заказа чехла книжки J&R телефонуйте по контактних номерам (поковані в шапці сайту) або розміщуйте заявку через кошик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Huawei P9 Lite |
| Виробник | Huawei |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Розмір | |
| Діагональ | 5.2 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴






