Захищений чохол-книжка для Huawei P9 Lite в цікавому синьому кольорі купити в магазині SmartCase
Силіконовий бампер усередині!

Huawei p9 lite чехол у дизайні від J&D, колір синій підходить для прихильників захищених чохлів-книжок із функціональними особливостями
Відео огляд чохла J&R буде надана в ближній час!
Чому придбати чохол для Huawei p9 lite от J&R правильна економна покупка:
-
Не звичайна обкладинка з 2 вікнами для захисту дисплея і зручності комунікацій.

-
Обкладинка в чохлі J&R з міцного зносостійкого поліуретану чудово поєднується з протиударним силіконовим бампером

-
Магнітна пряжка — гарантія, що чохол буде закритим. Huawei p9 lite чехол от J&R захищений від випадання смартфона Хуая п9 лайт із бампера.
-

-
Сучасний дизайн, акуратний розмір і невелика вага — так, це чохол-книжка для Huawei P9 lite від J&R

Купити чохол для Huawei P9 lite у синьому кольорі можно на магазине SmartCase, зробивши замовлення через кошик покупок або за дзвінком на зазначені номери!
Smartcase — тільки найкращі аксесуари для мобільної техніки!
Під час розміщення замовлення через сайт нашого інтернет-магазину Ви отримуєте промокохід на знижку на подальші замовлення, без обмеження за часом дії промокода!
Відсилання Новою поштою (від 25 грн), Інтайм (від 26 грн), Укрпошта (від 12 грн) накладеною платежею з оплаченою під час отримання або економним варіантом (по повній передоплаті)
Huawei P9 lite чохол від J&R, колір синій — це розв'язання багатьох проблем, що належать до безпеки та комфортного використання
Чохол-книжка для Huawei P9 lite у синьому кольорі — це симбіоз зручність у композиції силіконовий чохол + міцна обкладинка з додатковими "фішками"
Еластичний бампер для Huawei P9 lite захищає корпус пристрою з усіх боків, не обмежує отвори пристрою, бамперзадійний у горизонтальному встановленні смартфона Хуая п9 лайт

Купити чохол для Huawei P9 lite у синьому кольорі можна заощадивши, якщо взяти в комплект гарне захисне скло — скло очікується!!!
J&R чохол для телефона Huawei P9 lite в синьому кольорі дає можливість встановити смартфон Хуавей у горизонтальному положенні на столі та комфортно дивитися відео, не утримуючи пристрій у руках.
.
Купити чохол для Huawei P9 lite у синьому кольорі недорого в інтернет-магазині Smartcase — розв'язати проблему захисту смартфона оперативно!
Щоб придбати чехол книжку J&R телефонуйте по контактних номерам (поковані в шапці сайту) або розміщуйте заявку через кошик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Магніт |
| Призначення | Для телефону |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Синій |
| Модель телефону | Huawei P9 Lite |
| Виробник | Huawei |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Розмір | |
| Діагональ | 5.2 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴







