Захищений чохол-книжка для Huawei P9 Lite у помітному золотом кольорі купити в магазині SmartCase
Силіконовий бампер усередині чохла-книжки, звісно, немає!

Huawei p9 lite чехол у дизайні від J&D, колір золотистий підходить для жінок, що люблять, і дівчат
Відео огляд чохла J&R для кращого ознайомлення!
Чому придбати чохол для Huawei p9 lite от J&R правильна продумана покупка:
-
Функціональна обкладинка з вікнами для захисту дисплея і зручності комунікацій.

-
Міцна поліуретанова обкладинка чудово поєднується з протиударним силіконовим бампером

-
Магнітна застібка — гарантія, що чохол буде закритим, коли це необхідно. Huawei p9 lite чехол от J&R захищений від випадання смартфона Huawei p9 lite з аксесуара.
-

-
Сучасний дизайн, невелика вага, міцні стінки чохла — це чохол-книжка для Huawei P9 lite від J&R

Купити чохол для Huawei P9 lite в коричневому кольорі можна в SmartCase, зробивши замовлення через кошик сайту або за дзвінком на зазначені номери!
Під час розміщення замовлення через сайт нашого інтернет-магазину "SmartCase" Ви отримуєте промокод на знижку на наступні замовлення, без обмеження за часом дії промоководу!
Smartcase — тільки найкращі аксесуари для мобільної техніки за доступними цінами!
Huawei P9 lite чохол від J&R, колір золотистий — це оперативне рішення багатьом завдань для дбайливого власника пристрою
Золотистий чохол-книжка для Huawei P9 lite — це симбіоз зручність у композиції силікон + міцна обкладинка з додатковими "фішками"
Силіконовий бампер залучений у горизонтальній фіксації смартфона Хуая п9 лайт. Бампер для смартфона Huawei P9 lite захищає корпус пристрою з усіх боків, не обмежує його використання.

Купити чохол для Huawei P9 lite в золотому кольорі можна заощадивши, якщо взяти в комплект гарне захисне стекло 9H 2.5 D
!!!скло очікується у грудні!!
J&R чохол для телефона Huawei P9 lite в золотистому кольорі дає можливість встановити смартфон Хуая в горизонтальному режимі на твердій поверхні та комфортно дивитися відео, не утримуючи смартфон у руках.
.
Купити чохол для Huawei P9 lite у золотому кольорі недорого в інтернет-магазині Smartcase — розв'язати проблему захисту смартфона оперативно!
Щоб придбати чехол книжку J&R телефонуйте по контактних номерам (поковані в шапці сайту) або розміщуйте заявку через кошик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Модель телефону | Huawei P9 Lite |
| Виробник | Huawei |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Розмір | |
| Діагональ | 5.2 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴







