
Оригінальний чохол-книжка Asus Zenfone 2 Laser ZE500Kl Ze500KG Z00ED чохол MOFI Vintage коричневий
275 ₴
- Немає в наявності
- Код: ASUSMOFL02
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лімітована серія оригінальних чохлів-книжок MOFI Vintage Classical
Оригінальний коричневий чохол для Asus Zenfone 2 laser ZE500KL ze500kg в гарному пакованні просто ідеальний варіант для подарунка
Вжити придбати MOFI VINTAGE Classical чохол для Asus Zenfone 2 ZE500KL в магазині Smart Case за привабливою ціною, адже кількість обмежена!
Спеціальне економне пропонування!
Коричневий чохол Asus Zenfone ZE500KL Mofi vintage + захисне стекло за 360 грн
Чому варто придивитися до варіанту MOFI VINTAGE CLASSICAL для смартфона Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ZE500KG у коричневому кольорі?
Неповторний оригінальний дизайн MOFI, представлений у чохлі-книжці коричневого кольору. Тиснення "VINTAGE Classical" додає шарму захисному аксесуару виділяє чохол Asus Zenfone ZE500KL серед сотні подібних. Усередині чохла є м'яке захисне покриття, мікрофібра. Її колір — у тон кольору обкладинки. Також передбачений кишенька для банківський картки (Зупиниться одна-два картки). Фактура обкладинки схожа на коричневу натуральну шкіру!

Функція автоблокування екрана. У нижній частині обкладинки захований магніт, який забезпечує зручне використання коричневого чохла. Якщо закрити обкладинку Mofi Vintage, то дисплей смартфона блокується автоматично. Так звана функція smart cover!
Добротний силіконовий бампер повністю охоплює корпус Asus Zenfone 2 Laser, оберігаючи задню панель і кути від пошкоджень і затирання. Еластичний напівпрозорий силікон добре амортизує удари. Виступаючи на 1 мм над рівнем дисплея, силіконовий бампер додатково піклується про цілісність екрана Asus Zenfone Ze500KL.
Коричневий чохол Asus Zenfone ZE500KL Mofi vintage забезпечує високий клас захисту телефона в разі ударів і падінь
Для кінолюбов коричневий чохол для Asus Zenfone 2 ZE500KL у дизайні Vintage Classical надає можливість бути підставкою для телефона та насолоджуватися комфортним переглядом контенту Вашого пристрою без потреби тримати в руці смартфон.

Сучасний матеріал эко кожа PU, що застосовується на більшості чохлів-книжці (90%), не обішов стороною і Mofi Vintage Classical чохол для Asus Zenfone 2 ZE500KL коричневого кольору. Міцна шкіра викликає приємні тактильні відчуття від зіткнення зі шкірою руки. Чехол книжка Asus ZE500KL не ковзає й не норовить випасти з руки. Коричнева екошкіра не тільки не пропускає вологу, але й стійка до зношування. Вся площа обкладинки зовні захищена екошкірою PU.

Короткий відео огляд на MOFI Vintage classical чохол для Asus Zenfone 2 ZE500KL
Коричневий чохол книжка Asus ZE500KL буде доставлений своєму власнику в гарному оригінальному пакованні, як на фотографії. Роль паковання не тільки в естетичній красі та демонстрації товару, але й запобігання можливому пошкодженню в процесі перевезення кур'єрськими службами

Купити коричневий чохол для Asus Zenfone 2 Laser Ze500Kl Ze500KG від MOFI Vintage Classical можна оформивши замовлення на магазине SmartCase.
Оперативне надсилання замовлення!
Доставка Укріплої, Нової Пощой та Інтайм!
Найкращі аксесуари для захисту мобільної техніки — тільки в магазині "Smartcase"
Оформити замовлення на коричневий чохол для Asus Zenfone 2 Laser Ze500Kl Ze500KG від MOFI Vintage Classical можна зателефонувати за контактним номером телефона, зателефонувавши зворотний дзвінок або розмістивши замовлення через сайт!
Варіанти кольорів обкладинок на чохол книжка Asus ZE500KL

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний, Вологозахищений |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість 1 | Сталева пластина в обкладинці |
| Особливість 2 | Встановлення в горизонтальному положенні |
| Моделі телефона | Asus Zenfone 2 Laser ZE500Kl ZE500KG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному картонному пакованні







