Новинка

Сірий чохол-накладка, бампер для Xiaomi Redmi 3s, Xiaomi Redmi 3 Pro MOFI
220 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BAMX3S01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальний аксесуар від MOFI CASES — бампер для Xiaomi Redmi 3S у темному сірому кольорі для щоденного комфортного використання мобільного пристрою від корпорації Xiaomi.
Оригінальний чохол накладка MOFI для Xiaomi Redmi 3s, Xiaomi Redmi 3 Pro на відео для кращого сприйняття
Комплексне пропонування для дбайливого власника:
Бампер для Xiaomi Redmi 3s + захисне скло олеофобне за 299 грн
Посилання на захисне скло тут
З чого зроблений бампер для Xiaomi Redmi 3S от MOFI CASES?
Основа накладки — міцний полікарбонат чорного кольору. Зовні чохол обтягнутий міцною, нековзною штучною еко шкірою. Фактура екошкіри імітує натуральну. Внизу навколо динаміка є тиснення виробника — MOFI!
MOFI чохол-накладка не обтяжує власника смарфтона, адже вага бампера лише 18 грамів, захисний аксесуар не потовщує пристрій і зручно лежить у долоні!
Xiaomi Redmi 3S чохол бампер дає змогу комфортно використовувати телефон, захищаючи мобільний пристрій від подряпин, ударів, залишаючи завжди відкритий доступ до дисплея. Бампер просто одягнути на Xiaomi Redmi 3 Pro і також легко зняти за потреби.
Xiaomi Redmi 3S чехол бампер дає змогу використовувати весь функціонал смартфона без потреби його виймання
Купити бампер для Xiaomi Redmi 3s в ексклюзивному виконанні від MOFI
Вибравши бажаний колір екошкіри, Ви можете надати тій індивідуальності пристрою, який Вам уже давно хотілося!
Xiaomi Redmi 3S чехол бампер робить смартфон помітним серед сотень інших!
Якщо наклеїти на дисплей смартфона Xiaomi Redmi 3 Pro захисне скло з міцністю 9H, заокругленими краями та наявністю олеофобного покриття, то не буде потреби переживати щодо цілісності екрана ґаджета.
Спеціальна ціна на захисне стекло при покупке с бамперов от MOFI!
Купити бампер для Xiaomi Redmi 3s - означає подарувати Вашому смартфону достатній рівень захисту та надати оригінальності!

Для того, щоб стати власником чохла накладки MOFI для Xiaomi Redmi 3 Pro досить зробити замовлення через кошик покупок або за дзвінкому контактний номер телефона!
Відсилання всією Україною Новою Пошкою, Укріплої, Інтайм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Форм-фактор | Бампер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Діагональ екрану пристрою | 5 |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi 3S, Xiaomi Redmi 3 PRO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні








