Новинка

Синій чохол-накладка MOFI, бампер для Xiaomi Redmi 3 Pro, Xiaomi Redmi 3s
220 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BAMX3S03
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальний чохол накладка MOFI для Xiaomi Redmi 3s, Xiaomi Redmi 3 Pro на відео для кращого сприйняття
Оригінальний аксесуар від MOFI CASES — бампер для Xiaomi Redmi 3 Pro у незвичайному синьому кольорі для щоденного комфортного використання мобільного пристрою від корпорації Xiaomi.
Комплексне пропонування для дбайливого власника:
Синій бампер для Xiaomi Redmi 3 Pro + захисне скло 9H олеофобне за 299 грн
Посилання на захисне скло та його фото тут
З чого виготовили бампер для Xiaomi Redmi 3 Pro от MOFI CASES?
Основа накладки — міцний чорний полікарбонат. Зовні чохол обтягнутий міцною, нековзною штучною еко шкірою. Фактура екошкіри імітує натуральну фарбовану в синій колір. Внизу навколо динаміка є тиснення виробника — MOFI!
MOFI чохол-накладка не обтяжує власника смартону, адже вага бампера лише 18 грамів, захисний аксесуар не потовщує пристрій і зручно лежить у долоні!
Xiaomi Redmi 3 Pro чохол бампер синій дає змогу комфортно використовувати телефон, захищаючи мобільний пристрій від подряпин, ударів, залишаючи завжди відкритий доступ до дисплея. Бампер просто одягнути на смартфон Xiaomi Redmi 3s і також легко зняти за потреби.
Xiaomi Redmi 3 Pro чохол бампер синій дає змогу використовувати весь функціонал смартфона без потреби його виймання
Купити синій бампер для Xiaomi Redmi 3 Pro в ексклюзивному виконанні від MOFI
Вибравши бажаний колір екошкіри, Ви можете надати індивідуальності пристрою, яку Вам уже давно хотілося!
Xiaomi Redmi 3 Pro чохол бампер синій виділяє смартфон серед сотень інших!
Якщо наклеїти на екран смартфона Xiaomi Redmi 3s захисне скло з міцністю 9H, заокругленими краями та наявністю олеофобного шару, то не буде потреби переживати щодо цілісності дисплея гаджета.
Спеціальна ціна на стекло при покупке с бамперов от MOFI!
Купити синій бампер для Xiaomi Redmi 3 Pro - означає подарувати Вашому смартфону достатній рівень захисту та надати йому оригінальності!

Для того, щоб стати власником чохла накладки MOFI синього кольору для Xiaomi Redmi 3s досить зробити замовлення через кошик покупок або за дзвінкому контактний номер телефона!
Відсилання всією Україною Новою Пошкою, Укріплої, Інтайм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Синій |
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Форм-фактор | Бампер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Діагональ екрану пристрою | 5 |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi 3 Pro, Xiaomi Redmi 3s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
- Спосіб упаковки: в оригінальному пакованні








