Гарний годчохол-книжка для смартфона LG G3 D850 D855 купити в магазині Smart Case за привабливою ціною
Купивши смартфон, завжди виникає питання, чим його убезпечити від ризику ушкоджень, який чохол для нього підібрати, щоб телефон залишався зручним для використання і водночас красивим і елегантним.
Є просте розв'язання Вашого питання!
Купити чохол для смартфона LG G3 D850 D855 можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт.
S view flip Cover годчохол-книжка прекрасно виконає покладені на нього обов'язки та надії.
Функція S view flip Cover дає змогу по новому використовувати фуекції телефона під час заркованої обкладинці, видозмінюючи дисплей смартфона під роботу у віконці чохла
Купити S view flip Cover чехол-книжка для смартфона LG G3 D850 D855 можна разом із захисною матовою плівкою За весь комплект — 215 грн
Внутрішні розміри чохла точно відповідають розмірам смартфона LG G3 D850 D855, є отвори під функціональні роз'єми, камеру, динамік.
Щоб розмістити телефон у чохлі, необхідно зняти задню кришку в смартфоні. Завдяки цій особливості, товщина пристрою в чохлі дорівнює товщині телефона.
Колір чохла Рожевий
Зовнішня та внутрішня сторона обкладинки чохла-книжки виготовлена з високоякісного міцного матеріалу полиуретана. Тримач смарфтона виготовлений із міцного пластику.
Смарфтону LG G3 D850 D855 буде комфортно в цього чохла!
Ціна чохла доступна для КОЖНОГО охочого!
Купити S view flip Cover чехол-книжка для смартфона LG G3 D850 D855 може кожен мешканець України!
Доставка Укріплої, Нової Пощой!
Щоб купити S view flip Cover чохол для LG G3 D850 D855 досить зателефонувати за контактним номером або написати на e-mail і зробити замовлення в магазині Smart Case

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴






