
Чорний шкіряний чохол Mofi для смартфона Asus ZenFone 5 A500KL A501CG
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZ01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гарний оригінальний шкіряний чохол-книжка Mofi для смартфона Asus ZenFone 5 купити в магазині Smart Case за привабливою ціною

Чохол із чудовими захисними функціями!
Сталева пластина в обкладинці чохла MOFI ― дисплей під надійним захистом
Протиударний силіконовий бампер — чудовий захист у разі падіння телефона
Купивши смартфон, завжди виникає питання, чим його убезпечити від ризику ушкоджень, який чохол для нього підібрати, щоб телефон залишався зручним для використання і водночас красивим і елегантним. Який чохол підібрати, щоб отримувати задоволення та додаткові функції використання?
Є просте рішення Вашого питання!

Купити шкіряний чохол Mofi для смартфона Asus ZenFone 5 можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт.
Чохол-книжка прекрасно виконає покладені на нього обов'язки та надії.
Купити шкіряний чохол-книжка Mofi для смартфона Asus ZenFone 5 можна разом із захисним склом зі скидкою.

Внутрішні розміри чохла точно відповідають розмірам смартфона Asus ZenFone 5, є отвори під функціональні роз'єми, камеру, динамік


Розміри:
150 х 75 х 10 мм.
Колір чохла — чорний
Зовнішня сторона обкладинки чохла-книжки виготовлена з високоякісної штучної міцної шкіри полиуретана. Вона приємна на дотик, гарна, водовідштовхувальна, міцна

Усередині чохла спостерігається м'який захисний шар і тримач смартфона, у якому розумний телефонний апарат фіксується.
Тримач смартфона виготовлений із міцного еластичного силікону
Конструкція шкіряного чохла mofi дає змогу фіксувати смартфон у положенні підставки. Можна дивитися відео, фото, бігати по інтернет-сторінкам у зручному для перегляду положенні смартфона.


Смарфтону Asus ZenFone 5 буде комфортно в цього чохла!
Ціна чохла доступна для КОЖНОГО охочого!
Короткий відео огляд годехла-книжки Mofi для смартфона Asus ZenFone 5
― Додаємо можливість автосна (sleep/wake)
Купити шкіряний чохол-книжка Mofi для смартфона Asus ZenFone 5 може кожен мешканець України!

Доставка Укріплої, Нової Пощой!
Щоб купити шкіряний чохол-книжка Asus ZenFone 5 досить зателефонувати за контактним номером або написати на e-mail і зробити замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Основні | |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Призначення | Для телефону |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





