Гарний варіант чохла-книжки для смартфона LG G4 H815 H818 від бренда Nillkin у дизайні QIN
Купити чохол для LG G4 H818 H815 в магазині Smart Case з доставкою у Ваше місто!
Економна покупка від магазину "Smartcase"
LG G4 H818 чохол Nillkin + захисне скло для дисплея за 430 грн!
Посилання на скло тут
Чим примітний чохол для LG G4 H815 H818 В дизайні чохол-книжка Nillkin QIN
- красива штучна кожа PU (основа — міцний поліуретан), добре захищає від вологи, не ковзає в руці, фактура схожа на натуральну шкіру.

- зручне використання смартфона LG G4 H815 H818 за мінімального потовщення. Смартфон поміщається в бампер захисного аксесуара, знімати рідну кришку телефона не потрібно!

- швидкий доступ до функцій смартфона. Підтримується функціонал Quick Circle, а саме активне вікно в обкладинці чохла-книжки Nillkin Qin. Можна приймати дзвінки, керувати медіаплеєром, змінювати режими роботи ґаджета та інші корисні можливості доступні з чохлом-книжкою Nillkin

- легка вага чохла-книжки. LG G4 H818 чохол Nillkin важить лише 40 грамів. Захисний аксесуар не обтяжує власника смартфона
- форм-фактор чехол-книжка. Гарна захист корпусу та дисплея смартфона LG G4 від пошкоджень і подряпин! Максимальний рівень захисту досягається у разі використання загартованого скла для дисплея пристрою

Купити чохол для LG G4 H818 H815 можна розмістивши замовлення через кнопку КУПИТИ на сайті магазину "Smartcase"!
Оперативна відправка до Вашого міста Новою поштою, Укріпкою й Інтайм
Придбати гарний чохол-книжка для LG G4 H818 H815 разом із захисним склом для дисплея со скидкой на склі ― 20 %!
Відео огляд на чохол для LG G4 в дизайні Nillkin QIN (для кращого сприйняття товару)
Зовнішній матеріал чохла Nillkin QIN ― міцна штучна екошкіра, всередині — м'який ворсистий матеріал — мікрофібра. Зовні та всередині чохла є логотипи виробника Nillkin

Кому підійде чохол Nillkin Qin LG G4 H815 H818?
Сучасний стильним користувачів, яким важливий гарний зовнішній вигляд захисного аксесуара, зручність використання смартфона і щоденний захист від подряпин
LG G4 H818 чохол Nillkin QIN — мабуть найкращий варіант захисного чохла-книжки за критеріями дизайн

Купити чохол для LG G4 H818 H815 може будь-який мешканець України!
Декілька варіантів доставки доступні для Вашого вибору: Укрісла, Нова Пошта, Інтайм!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Стан | Новий |
| Виробник | Nillkin |
| Візерунки і принти | Написи |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | LG G4 H818 H815 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні






