Гарний варіант жіночого чохла-книжки для смартфона LG G4 H815 H818 від бренда Nillkin у дизайні QIN
Купити чохол для LG G4 H818 H815 в червоному кольорі в магазині Smart Case з доставкою у Ваше місто!
Економна покупка від магазину "Smartcase"
LG G4 H818 чохол Nillkin червоний + захисне скло для дисплея за 430 грн!
Посилання на скло тут
Чим примітний чохол для LG G4 H815 H818 червоного кольору дизайне чехол-книжка Nillkin QIN
- красива штучна кожа PU червоного кольору (основа — міцний поліуретан), добре захищає від вологи, не ковзає в руці, фактура схожа на натуральну шкіру.

- зручне використання смартфона LG G4 H815 H818 за мінімального потовщення. Смартфон поміщається в бампер (червоний колір) захисного аксесуара, знімати рідну кришку телефона не потрібно!

- швидкий доступ до функцій смартфона LG G4. Підтримується функціонал Quick Circle, а саме активне вікно в обкладинці червоного чехла-книжки Nillkin Qin. Можна приймати дзвінки, керувати медіаплеєром, змінювати режими роботи ґаджета та інші корисні можливості доступні з чохлом-книжкою Nillkin

- легка вага чохла-книжки. LG G4 H818 чохол Nillkin важить лише 40 грамів. Захисний аксесуар не обтяжує власника смартфона
- форм-фактор чехол-книжка. Гарний рівень захисту корпусу та дисплея смартфона LG G4 від пошкоджень і подряпин! Максимальний рівень захисту досягається у разі використання загартованого скла 9H для екрана пристрою

Купити чохол для LG G4 H818 H815 в червоному кольорі можна розмістивши замовлення через кнопку КУПИТИ на сайті магазину "Smartcase"!
Оперативна відправка до Вашого міста Новою поштою, Укріпкою й Інтайм
Придбати жіночийч, ехол, книжка для LG G4 H818 H815 разом із захисним склом для дисплея со скидкой на склі ― 20 %!
Відео огляд на чохол для LG G4 в дизайні Nillkin QIN (для кращого сприйняття товару)
Зовнішній матеріал чохла Nillkin QIN ― міцна штучна екошкіра червоного кольору, всередині — м'який ворсистий матеріал — мікрофібра. Зовні та всередині чохла є логотипи виробника Nillkin

Кому підійде червоний чохол Nillkin Qin LG G4 H815 H818?
Сучасним дівчатам і жінкам, яким важливий гарний зовнішній вигляд захисного аксесуара, зручність використання смартфона і щоденний захист від подряпин
LG G4 H818 чохол Nillkin QIN у червоному кольорі — мабуть, найкращий варіант захисного чохла-книжки за критеріями дизайн

Купити чохол для LG G4 H818 H815 в червоному кольорі може будь-який мешканець України для себе або на подарунок!
Декілька варіантів доставки доступні для Вашого вибору: Укрісла, Нова Пошта, Інтайм!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Стан | Новий |
| Виробник | Nillkin |
| Візерунки і принти | Написи |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | LG G4 H818 H815 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні






