Гарний чохол для Huawei GT3 в ніжному рожевому кольорі в дизайні Logo Stand купити в магазині "Smartcase" з оперативною відправленням у Ваше місто!

Економне пропонування від Smartcase!
Купити чохол для Huawei GT3 рожевий + захисне скло з олеофобним покриттям за 300 грн
Посилання на скло тут
Якщо Ви в пошуках красивого рожевого чохла для Huawei GT3 для щоденного безпечного використання зі смартфоном і Вам важливий дизайн аксесуара, мінімальне потовщення ґаджета та додаткові можливості застосування — рекомендуємо оцінити чохол для Huawei GT3 в Logo Stand дизайні рожевий.
Відео огляд на чохол книжка для Huawei GT3 в дизайні Logo Stand
Можливості використання чохла Logo Stand, які передбачені дизайнерами для власників Huawei GT3:
1. Захист смартфона — на першому місці.
Комбінація "обкладинка + бампер" захищає корпус і дисплея Huawei GT3 від подряпин, відколів і потертостей. Logo Stand чехол книжка для Huawei GT3 рожевий — більше, ніж просто захисний чохол.
2. Сучасні матеріали. Або чому купити чохол для Huawei GT3 рожевий у logo Stand дизайні.
Штучна екошкіра PU (поліуретан) рожевий кольору і міцний пластиковий бампер (в тон кольору обкладинки) піклуються про цілісність Huawei GT3.
Поліуретанова екошкіра:
- покриває зовнішню частину обкладинки чохла-книжки
- не ковзає в руці, приємна на дотик
- оберігає від проникнення вологи
Захисний бампер з міцного полімеру:
- прикріплений внутрішній частини обкладинки
- оберігає корпус смартфона Huawei GT3 від пошкоджень
- забезпечує вільний доступ користувача до функціональних роз'ємів, камері та сканеру відбитка пальця
— дає можливість встановити смартфон huawei GT3 в горизонтальному положенні для зручного перегляду відео

Купити чохол для Huawei GT3 рожевий в дизайні Logo Stand в магазині "Smartcase" з оперативним відправленням по всій Україні!
Бажаєте придбати гарний захисний чохол-книжка?
Натискайте кнопку "КУПИТИ" і вкажіть дані для доставки та зручний Вам спосіб оплати
GT3 Huawei чехол книжка розовый дизайні Logo Stand чудовий варіант для акуратних аксесуарів. Чохол мінімально потовщує ґаджет, зручно лягає в руку і забезпечує гідний захист смартфона Huawei GT3
4. Оригінальний дизайн. Наявність логотипа "Honor" в нижній частині обкладинки рожевого чохла-книжки Logo Stand підкреслює впізнаваність захисного аксесуара, чохол виділяється із сотні подібних чохлів-книжок. Гарний і оригінальний GT3 huawei чехол книжка рожевий приємно використовувати щодня.
Отвір для розмовного динаміка в обкладинці захисного аксесуара дає можливість вести розмову за смартфоном у разі закритого положення обкладинки.
5. Комфортний перегляд відеоконтенту на смартфоні. GT3 Huawei чехол книжка рожевий потішить шанувальників перегляду відео роликів на мобільному телефоні. Установите смартфон Huawei GT3 на рівній поверхні у горизонтальному положенні чехла книжки Logo Stand розового кольори та насолоджуйтеся переглядом цікавого фільму без потреби утримувати пристрій у руках.
Чехол книжка для Huawei GT3 у ніжному рожевому кольорі в красивому дизайні Logo Stand буде чудовим доповненням смартфона для дбайливих користувачів-кінолюб телефона GT3, для яких важливий критерій мінімального потовщення ґаджета та гарний рівень захисту аксесуара
Чехол книжка для Huawei GT3 рожевий доступний для придбання для любого жителя України!
Оперативне надсилання всією Україною зручним для Вас способом доставки (Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта)
Щоб стати власником красивого захисного розового чехла-книжки для Huawei GT3
розмістіть замовлення в магазині Smart Case через кнопку КУПИТИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Рожевий |
| Модель телефону | Huawei GT3 |
| Виробник | Huawei |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Глибина | 8.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴












