
Чорний силіконовий чохол для планшета Lenovo Tab 3 730X tab 3-730X, чохол накладка бампер
195 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENSBT7301X
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зручність роботи з планшетом — важливий критерій для будь-якого сучасного користувача. І якщо стоїть питання захисту корпусу пристрою від подряпин і пошкоджень, то ніяк не обійтися без силіконового чохла накладки.
Ценителям силіконових накладок — силіконовий чохол для планшета Lenovo Tab 3 730X у чорному кольорі для зручної роботи з ґаджетом!
Комплексні економні пропозиції:
Комплект 1. Lenovo tab 3 730x чохол силіконовий + оригінальна глянсова плівка за 215 грн (пропонування не доступне)
Комплект 2. Lenovo tab 3 730x чохол силіконовий + зручний стилус-авторучка за 220 грн
Комплект 3. Lenovo tab 3 730x чохол силіконовий + захисне скло 9H + за 348 грн
Вибір інших варіантів оригінальних чохлів для Lenovo tab 3 730x через пошук по сайту або по посилання!

Матеріал захисного чохла — еластичний силікон тривалого терміну використання, легко одягається на планшет Lenovo Tab 3 730X. Силіконовий матеріал захищає корпус пристрою від механічних пошкоджень ( подряпини, відколи, потертості), потрапляння вологи, проникнення бруду!
Силіконовий чохол чудово захищає корпус планшета, одночасно забезпечуючи безперешкодний доступ до дисплея мобільного пристрою.
Силіконовий матеріал не ковзає у руці, що робить використання планшета Lenovo Tab 3 730X ще комфортнішим і зручнішим.
Силіконовий чохол для Lenovo Tab 3 730X має необхідні вирізи під камери, розмовний динамік, роз'єм під карту пам'яті. Кнопка увімкнення пристрою та гойдалка регулювання гучності захищені силіконовим матеріалом, а сам бортик має опуклість під простір для цих елементів керування.
Захисний аксесуар прекрасно доповнюватиме й захищатиме Ваш планшет!

Якщо Вам дорога новизна дисплея планшета Lenovo Tab 3 730X рекомендуємо наклеїти на екран прозору захисну плівку!
Спеціальна ціна на захисну плівку під час купівлі із силіконовим чохлом накладкою!

Вага захисного аксесуара не більш ніж 60 грамів.
Lenovo tb3 730x чохол силіконовий легкий і міцний!
Купити Lenovo tb3 730x чохол силіконовий — придбати достатній рівень захисту для електронного помічника за гарну ціну!
Для того, щоб стати власником захисного силіконового бампера накладки досить зробити замовлення через кошик покупок або за дзвінкому контактний номер телефона!
И Lenovo tb3 730x чохол силіконовий поїде до Вас зручним для Вас варіантом:
- Новою Поштою
- Укріплої
- Інтайм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 192 мм |
| Ширина пристрою | 100 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴






