Новинка
-15%

Сірий бампер, накладка чохол Xiaomi Redmi 4 від Mofi Case (ксяомі редмі 4)
250 ₴
212,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: REDMI4B01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Аксесуари від MOFI CASE — завжди якісно зроблені, технічно продумані, ергономічні чохли!
Бажаєте стати власником захисного чохла, бампер для Xiaomi Redmi 4 від MOFI CASE?
Натискайте "КОПИТИ" і чекайте дзвінка консультанта!
Чохол Xiaomi Redmi 4 постачається в оригінальному роздрібному пакованні виробника MOFI, виготовленому з красивого картону.
Чудовий варіант для подарунка
З чого зроблений бампер для Xiaomi Redmi 4 виробником MOFI CASE?
Основа захисного аксесуара — пружний поликарбонат чорного кольору. Зовні застосована міцна еко кожа PU, приємна для руки та ока. Фактура матеріалу імітує натуральну, і це не може не тішити власника.
Тиснення виробника фарбується в нижній частині аксесуара. Сучасні матеріали не тільки добре справляються із захистом смартфона Xiaomi Redmi 4, але й не обтяжують власника ґаджета своїми вагою!
Захисний аксесуар, бампер для Xiaomi Redmi 4 має вага не більш ніж 19 грам!

Таке рішення дає Вам змогу:
- насолоджуватися компактними розмірами смартфона, знаючи, що корпус телефона добре захищений
- рука не втомиться від тривалого утримання смартфона Xiaomi Redmi 4
- дисплей Xiaomi Redmi 4 завжди відкритий для Вашого погляду, будь-яка інформація на екрані відразу буде доступна Вам. Так, це дуже зручно!
- нековзна поверхня чохла добре лежить у руці, смартфон Xiaomi Redm 4 не випаде з долоні
— полікарбонатна основа чохла бампера не потягнеться згодом, як це буває із силіконовим матеріалом, зберігаючи гарний і компактні розміри чохла
Так, він такий, чехол Xiaomi redmi 4 от Mofi Case
Xiaomi Redmi 4 бампер от MOFI CASE дає змогу комфортно використовувати розумний мобільний телефон, знаючи, що він уже не такий захищений, як з коробки =)

Купити Xiaomi Redmi 4 бампер в ексклюзивному виконанні від MOFI CASE з доставкою у Ваше місто зручним для Вас способом!
Хочете побачити чохол Xiaomi redmi 4 от Mofi в дизайне back cover на видео?
Для того, щоб стати власником Xiaomi Redmi 4 бампер досить зробити замовлення через сайт (КНОПКА КУПИТИ) або за дзвінкому контактний номер телефона!
Відсилання всією Україною Новою Поштою, Укрпоштою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Форм-фактор | Бампер |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Діагональ екрану пристрою | 5 |
| Фіксація пристрою | в бампері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,50 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні









