Гарний варіант захисту для смартфона Asus, чохол-книжка Asus Zenfone GO ZB452KG у дизайні Elegant Book Case
Чохол для Asus Zenfone GO ZB452KG доступний для придбання в магазине Smart Case за привабливою ціною
Максимальна комплектація
Гарний чохол-книжка Asus Zenfone GO ZB452KG + захисне скло для збереження цілісності дисплея смартфона за 260 грн

Повне уявлення про захисний аксесуар під назвою Asus Zenfone ZB452KG чохол у дизайні Elegant Book Case можна отримати, подивившись детальні світлини, представлені нижче!

Красива міцна обкладинка зі стійкого до потертостей поліуретану прикрашає чехол Asus Zenfone ZB452KG. Товщина обкладинки становить приблизно 2 міліметри, чого цілком досить для запобігання екрану смартфона Asus Zenfone Go ZB452KG від можливих ризиків пошкодження. Оригінальне виготовлення чохла не залишить байдужим жодного власника ґаджета.
У обкладинці передбачені отвори для розмовного динаміка. Поступає вхідний дзвінок, відкривається чохол, приймаємо дзвінок, закриваємо обкладинку та ведемо розмову, зручно утримуючи смартфон у руках.

Фактура задньої частини чохла книжки добре зчіплюється зі шкірою руки власника. Asus Zenfone ZB452KG чохол не норовить вислизнути з долоні. Передбачені вирізи під камеру та задній динамік.

Усередині захисного аксесуара можна побачити м'яку підкладку сірого кольору, а також фіксувальну частину для утримання телефона в чохлі — протиударного, повністю розмірного силіконового бампера чорного кольору. Чохол Asus Zenfone ZB452KG у дизайні Elegant Book Case не тільки чудово захищає смартфон, прикрашаючи його та надаючи якусь шарму, але й дає змогу помістити в себе одну або дві банківські платіжні картки в кишеньку всередині аксесуара.
Тільки подивіться, наскільки барвистий чохол книжка Asus Zenfone Go ZB452KG.
З огляду на той факт, що важко знайти гарний захисний чохол для зазначеної моделі смартфона, рекомендуємо довго не роздумувати й зробити замовлення в магазині "Smartcase".
Оперативна відправка по всій Україні Новій Пошті, Інтайм, Укрісла!

Приємний бонус для майбутнього власника барвистого захисного аксесуара для смартфона Asus Zenfone Go ZB452KG. Захисний аксесуар дає змогу насолоджуватися комфортним переглядом відео на смартфоні без потреби утримувати телефон у руках. Встановили смартфон на стіл і переглядаєте бажаний контент у зручній позиції!
Asus Zenfone ZB452KG чехол Elegant Book Case во всей красе!
Доставка Укріплої, Нової Пощой!
Щоб купити чохол Asus Zenfone ZB452KG у чорному кольорі досить зателефонувати за контактним номером або оформити купівлю через сайт магазину "SmartCase"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Призначення | Для телефону |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 137 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Asus Zenfone Go ZB452KG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴









