Гарний smart cover чохол-книжка для смартфона Asus ZenFone 5 купити в магазині Smart Case за привабливою ціною
Купивши смартфон, завжди виникає питання, чим його убезпечити від ризику ушкоджень, який чохол для нього підібрати, щоб телефон залишався зручним для використання і водночас красивим і елегантним.
Є просте розв'язання Вашого питання!
Купити чохол для смартфона Asus ZenFone 5 можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт.

Smart Cover чохол-книжка чудово виконає покладені на нього обов'язки та надії.

Телефон зручно тримати. У режимі телефонної розмови завдяки отвору під динамік в обкладинці, телефон у чохлі зручно лежить у руці, за закритої обкладинки.


Функція Smart Cover піклується про економію витрати акумулятора Вашого смартфона, вимикаючи дисплей пристрою під час закриття чохла, і, пробуджуючи, під час відкривання чохла-книжки.
Купить smart cover чехол-книжка для смартфона Asus ZenFone 5 можна разом з оригінальній захисною плівкою зі скидкою. Ціну уточнюйте!
Внутрішні розміри чохла точно відповідають розмірам смартфона Asus ZenFone 5, є отвори під функціональні роз'єми, камеру, динамік.

Щоб розмістити телефон у чохлі, необхідно зняти задню кришку в смартфоні. Завдяки цій особливості, товщина пристрою в чохлі дорівнює товщині телефона.
Колір чохла — коричневий (шоколадний)
Зовнішня та внутрішня сторона обкладинки чохла-книжки виготовлена з високоякісного міцного матеріалу полиуретана. Тримач смарфтона виготовлений із міцного пластику. Зовнішня сторона тримача виготовлена із софттач-покриття
Смарфтону Asus ZenFone 5 буде комфортно в цього чохла!
Ціна чохла доступна для КОЖНОГО охочого!
Купить smart cover чехол-книжка для смартфона Asus ZenFone 5 може кожен мешканець України!
Доставка Укріплої, Нової Пощой!

Щоб купити чохол для Asus ZenFone 5 досить зателефонувати за контактним номером або написати на e-mail і зробити замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴






