Гарний smart cover чохол-книжка для смартфона Asus ZenFone 5 купити в магазині Smart Case за привабливою ціною
Купивши смартфон, завжди виникає питання, чим його убезпечити від ризику ушкоджень, який чохол для нього підібрати, щоб телефон залишався зручним для використання і, водночас, красивим і елегантним.
Є просте розв'язання Вашого питання!
Купити чохол для смартфона Asus ZenFone 5 можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт.
Smart Cover чохол-книжка прекрасно виконає покладені на нього обов'язки та надії.
S view Cover — функція чохла змінювати дисплей телефона, підлаштовуючи його під роботу з віконцем у чохлі (кнопки примапу дзвінка, читання співвідношень тощо).Ітого — зручність використання функцій телефона під час закритої обкладинці чохла
Режим вмикається в параметрах смартфона: Настройки-Екран-Ввімкнення View Flip Cover
Телефон зручно тримати. У режимі телефонної розмови завдяки отвору під динамік в обкладинці, телефон у чохлі зручно лежить у руці, у разі заркованої обкладинки.

Функція Smart Cover піклується про економію витрати акумулятора Вашого смартфона, вимикаючи дисплей пристрою під час зачиняння чохла, і, пробуджуючи, під час відкривання чохла-книжки.
Купити smart cover чехол-книжка для смартфона Asus ZenFone 5 можна разом із захисною плівкою зі знижкою!
Внутрішні розміри чохла точно відповідають розмірам смартфона Asus ZenFone 5є отвори під функціональні роз'єми, камеру, динамік.
Для того, щоб розмістити телефон у чохлі, необхідно зняти задню кришку в смартфоні.
Завдяки цій особливості, товщина пристрою в чохлі дорівнює товщині телефона.
Колір чохла темно-синій
Зовнішня та внутрішня сторона обкладинки чохла-книжки виготовлена з високоякісного міцного матеріалу полиуретана. Тримач смарфтона виготовлений із міцного пластику. Зовнішня сторона тримача виготовлена із софттач-покриття
Смарфтону Asus ZenFone 5 буде комфортно в цього чохла!
Ціна чохла доступна для КОЖНОГО охочого!
Купити smart cover чехол-книжка для смартфона Asus ZenFone 5 може кожен мешканець України!
Доставка Укрпошта, Новою Поштою, Інтаймом!

Щоб купити чохол для Asus ZenFone 5 досить зателефонувати за контактним номером або написати на e-mail і зробити замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Стан | Новий |
| Виробник | Asus |
| Колір | Темно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





