
Сірий бампер, оригінальна накладка чохол Xiaomi Redmi 4 Prime, Pro від Mofi Case
220 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: REDMI4P01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Продукція концерну MOFI — завжди якісні, технічно продумані, гарні чохли!
Бажаєте придбати оригінальний чохол для Xiaomi Redmi 4 Prime PRO от MOFI CASE?
Натискайте "КОПИТИ" і чекайте дзвінка менеджера магазину "Smartcase"!
Магазин "Smartcase" також не забув про аксесуари для середньої моделі в лінійці — Xiaomi Redmi 4. Чехол накладка - тут, оригінальний чохол книжки MOFI Steel cover — тут

УВАГА! Оперативна дЗалишка Інтайм усього від 11 грн!
Оригінальний Mofi чохол бампер для Xiaomi Redmi 4 Pro Prime постачається в оригінальному роздрібному пакованні виробника MOFI, зробленому з красивого картону.
Чудовий варіант для подарунка собі або дорогій людині!
очікуване надходження захисного скла для дисплея
Оцінити товар "у живу" допоможе зняте відео. До Вашої уваги огляд на оригінальний чохол для Xiaomi Redmi 4 Prime
Які матеріали використовуються в Xiaomi Redmi 4 Prime бампере?
Основа фірмового аксесуара жорсткий поликарбонат чорного кольору. Зовні шар міцний еко шкіри PU ( полиуретан), матеріал приємний для шкіри рук і тішить очі тих, хто дивиться. Фактура екошкіри дуже близька до натуральній шкірі та така ж міцна. Виробник постарався, щоб зробити гарний захисний бампер.

Захисний аксесуар Mofi, чохол Xiaomi Redmi 4 Pro Prime вигідно виділяється своїм легка вага, всього 19 грамів!
Фірмове виготовлення захисних чохлів із застосуванням тиснення бренда MOFI, не може не тішити. Має простий та елегантний вигляд одночасно!
Чудовий варіант для сучасних, ділових людей із гарним смаком — Xiaomi Redmi 4 Prime бампер MOFI

Отже, чому використання захисних аксесуарів обов'язкове (так само як купівля сім-карти мобільного оператора)?
Захисний чохол, накладка створена для збереження новизни мобільного пристрою за збереження його компактних розмірів, зручності щоденного використання. Погодьтеся, приємно розуміти, що навіть після пів року використання смартфона пристрій має гарний вигляд, ніби його щойно купили. Поверхня корпусу ідеально гладка, без відколів, трищит, затирань. Все це заслуга такий простий і доступний захист — чохла накладки. Якщо його використовувати, звичайно =)
Окрема розмова про застосування захисного загартованого скла для дисплея ґаджета.

Щоб стати власником оригінального чохла накладки для Вашого потужного смартфона Xiaomi Redmi 4 Pro досить залишити Ваші контактні дані для доставки замовлення у магазині "Smartcase" і заповітний оригінальний чохол для Xiaomi Redmi 4 Prime поїде до Вас дуже швидко!
Оперативне надсилання та доставка по всій Україні!
Кому підійде варіант чохол накладка, бампер для Xiaomi Redmi 4 Pro:
- поціновувачам мінімальної присутності захисних аксесуарів, а саме чохлів книжок, на мобільному пристрої
— заповнюємо соціальних мереж, мобільних месенждерів та інших застосунків.
- шанувальникам комфортного утримання смартфона Xiaomi Redmi 4 Pro (Prime), без обтяження чохлом
— діловим людям, які цінують простоту виготовлення захисного аксесуара в продуманому, оригінальному дизайні
- тим, хто боїться, що "блакитний" смартфон дуже слизький і шукає варіант чохла, який не випаде з долоні ( гарне зчеплення зі шкірою)
Якщо Ви один із їхніх перерахованих вище, то Ваш варіант однозачно чохол бампер для Xiaomi redmi 4 pro prime от Mofi Case
Xiaomi Redmi 4 Prime бампер від MOFI CASE в класичному сірому кольорі чудово доповнює пристрій, дає змогу захищено використовувати смартфон, не турбуючись за цілісністю ґаджета від Xiaomi!

Купити Xiaomi Redmi 4 prime бампер у виконанні від MOFI CASE оригінальний з доставкою по всій Україні у Ваше місто (або додому) зручним для Вас варіантом перевезення замовлення!
Для того, щоб купити бампер для Xiaomi Redmi 4 Pro Prime розмістіть замовлення на сайті через кнопку "КУтримувати" (рекомендується) або за дзвінкою на контактний номер мобільного!
Доставка по всій Україні по Новій Пошті, Укрпошті, Інтайм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Форм-фактор | Бампер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 70.5 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ екрану пристрою | 5 |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi 4 Prime (Pro) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні








