Новинка

М'який матовий чохол для Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE 3i, TPU бампер накладка чорний нековзний
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAN3SEB100
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальний аксесуар для смартфона Xiaomi Note 3 Pro SE (Special Edition 152.4 мм)
Якщо Ви віддаєте перевагу м'якому чохлу бамперам, то Вам однозначно варто звернути увагу на нековзний TPU чохол для Xiaomi Note 3 Pro SE
Спеціальна ціна на комплект
Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se чехол TPU м'який + захисне скло 9H для дисплея за 270 грн

ЩО ХОРОШ ІМЕННО ЦЕЙ М'ЯГКИЙ TPU ЧОХОЛ?
1. Протиударний матеріал — термополіуретан (TPU). Для чого використовують чохли бампера? Для захисту корпусу смартфона від ударів і потертостей, вірно? TPU — матеріал, з чудовими показниками зносостійкості, еластичності, механічної міцності, стійкості в різних температурах. Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se чехол TPU чудово справляється із завданнями зі збереження новизни смартфона.

2. Шорсткувата, нековзна поверхня. Погодьтеся, не приємно, коли утримуючи смартфон у руці, та ще й із діагоналлю 5,5 дюйма, то й річ стискати долоню ситій, щоб не впустити пристрій. TPU чохол для Xiaomi Note 3 Pro SE виділяється своєю нековзною поверхнею, смартфон впевнено лежить у руці, відчувається чудове зчеплення зі шкірою долоні.


3. Оригінальність у розмірі. Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition - дуже вдалий ґаджет із безліччю переваг та особливостей. Однією з яких є його довжина — на 2,4 міліметри довші від китайської версії Xiaomi Redmi Note 3/ Pro. З огляду на цю особливість досить не просто вибрати оригінальний аксесуар, 100% відповідний дизайну та розмірів ґаджета. Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se чехол TPU повністю відповідає розмірам розумного телефона, є необхідні роз'єми, отвори в чохлі бампера.



4. Смартфон щільно "сидить" у бампері. Оскільки матеріал захисного аксесуара — еластичний TPU, то під час одягання чохла смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition злегка втискується в чохол бампер, занурюючись у нього. TPU чохол для Xiaomi Note 3 Pro SE чудово утримує смартфон, не залишаючи шансу йому випасти. Як видно на фотографіях, є вистукаючий бортик над дисплеєм мобільного пристрою. Висота бортика максимальна по середині смартфона, рівень бортика зростає з обох кінців ґаджета Xiaomi Note 3 SE.

5. Зручне захищене використання смартфона. Чехол Xiaomi Special Edition забезпечує достатній рівень захисту ґаджета, водночас не обмежує дисплей телефона. Чудовий варіант для тих, хто не випускає смартфон із рук, постійно читає, розмовляє в соціальних мережах, активно фотографує на смартфоні Xiaomi Redmi Note 3 pro se

Ви вже бажає купити м'який чехол Xiaomi Special Edition? Натискайте кнопку "КУПИТИ" і сподівайте надходження замовлення в Ваше місто!
ОПЕРАТИВНЕ ОТРИМАННЯ Новою Пошті, Інтайм, Укрпошта
Відсилання по всій Україні!
Можливі забарвлення чохлів

Хочете бути в курсі новинок у світі аксесуарів до мобільної техніки, зокрема до смартфона Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition, додайтеся до групи у Воконтакті та підписуйтеся на канал YouTube!
Оригінальний чохол Xiaomi Special Edition можна купити в магазині "Smartcase" з доставкою по Україні!
Замовлення через дзвінок на контактний номер телефона або через сайт (кнопка "КУПИТИ")
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition (SE) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴







