Новинка

Золотистий м'який чохол для Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE, TPU бампер накладка
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAN3SEB103
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальний аксесуар для смартфона Xiaomi Note 3 Pro SE (Special Edition 152.4 міліметри), красивий помітний колір — золотистий
Якщо Ви віддаєте перевагу м'яким чохли бампера, то Вам однозначно підійде нековзний TPU чохол для Xiaomi Note 3 Pro SE золотий
Спеціальна ціна на комплект
Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se чехол TPU золотий + захисне міцне скло 9H для дисплея за 310 грн

ЩО ВИДІляЄТЬСЯ М'ЯГКИЙ TPU ЧОХОЛ БАМПЕР?
1. Протиударний матеріал — термополіуретан (TPU).
Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se чехол TPU золотий чудово справляється із завданнями зі збереження новизни смартфона.
Для чого купують чохли бампера, накладки? Щоб захистити корпус смартфона Xiaomi проти тріщин і потертостей, вірно? TPU — матеріал, з чудовими показниками зносостійкості, еластичності та міцності, стійким в перепадів температур.

2. Шорсткувата, нековзна поверхня аксесуара.
TPU чохол для Xiaomi Note 3 Pro SE в золотистому кольорі виділяється своєю нековзною шорсткою поверхнею, мобільний пристрій впевнено лежить у долоні власника, відчувається чудове зчеплення зі шкірою руки.

3. Оригінальність у розмірі чохла.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se чехол TPU 100% відповідає розмірам смартфона, є необхідні роз'єми, отвори в чохлі бампера. Досить поглянути на фотографії!



4. Xiaomi SE cмартфон щільно "сидить" у бампері.
Під час одягання захисного чохла смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition злегка втискується в чохол накладку золотистого кольору, занурюючись у нього. TPU чохол для Xiaomi Note 3 Pro SE золотий чудово утримує смартфон, не залишаючи шансу йому випасти. Як видно з фото, є вистукаючий бортик над дисплеєм мобільного пристрою Сяомі. Бортик бампера виступає по всьому периметру, але його висота досягає максимуму у середній частині смартфона Xiaomi Note 3 SE.


5. Захищене щоденне зручне використання смартфона
Чехол Xiaomi Special Edition золотий забезпечує достатній рівень захисту ґаджета, водночас не обмежує дисплей телефону нічим стороннім. Чудовий варіант захисту для тих, хто не випускає смартфон із рук, постійно читає,гурує в соціальних мережах (Вконтакті, Facebook), месенджерах (Skype, Viber), активно робить фотографії на смартфоні Xiaomi Redmi Note 3 pro se

Ви вже бажає купити м'який чохол Xiaomi Special Edition у золотистому кольорі? Натискайте кнопку "КУПИТИ" і сподівайте надходження замовлення в Ваше місто в зручному для Вас варіантом доставки!
ОПЕРАТИВНЕ ОТРИМАННЯ Новою Пошті, Інтайм, Укрпошта
Хочете бути в курсі новинок у світі аксесуарів до мобільної техніки, зокрема до смартфона Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition, входять до групи у Воконтакті та підписуйтеся на наш канал YouTube!
Оригінальний чохол Xiaomi Special Edition у золотому кольорі можна купити в магазині "Smartcase" з доставкою по Україні!
Замовлення через дзвінок на контактний номер телефона або через сайт магазину (кнопка "КУПИТИ")
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Золотистий |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Поверхня | |
| Фактура поверхні | Не скользская |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition (SE) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴








