Доступний аксесуар для щоденного активного використання планшета - протиударний силіконовий чохол Lenovo tab 3 710F 710L Essential (tb3-710l tb3-710f) чудової фабричного якості
Силіконовий чохол Lenovo tab 3 710F 710L Essential захищає пристрій і зберігає його первісну красу та фірмовий дизайн
Комплексне пропонування:
Lenovo Tab 3 Essential 710L 710F чохол силіконовий + захисне загартоване скло 9H зі знижкою 20 гривень на скло
Щоб придбати захисне скло зі скидкою, натискайте на світлину внизу!

Силіконовий чохол Lenovo tab 3 710F 710L Essential чудовий Варіант для Вас якщо:
- Ви цінуєте зручність у використанні техніки, мінімальний ефект потовщення
- не випускаєте пристрій із рук, багато граєте, спілкуєтеся в соцмережах, активно відвідуєте сайти,
- шукаєте доступну ціну на захисний аксесуар
- Зрозуміло, що обов'язково необхідно використовувати захисний чохол, щоб зберегти корпус пристрою новим і цілим
— віддаєте перевагу силіконові чохли. бампера та накладки

У виробництві захисного чохла застосовується напівпрозорий силікон. Lenovo Tab 3 710 чохол м'який і еластичний у міру, його легко одягнути, планшет сидить у чохлі надійно!
Передбачені всі необхідні отвори та роз'єми в силіконовому чохлі Lenovo Tab 3 710 Essential для забезпечення максимального зручного захищеного використання
Купити силіконовий чехол Lenovo tab 3 710F 710L Essential з доставкою по всій Україні!

Силіконовий чохол Lenovo tab 3 710F 710L Essential задуманий як нековзний аксесуар, щоб гарантувати безпечне та зручне використання планшета.
Чохол повністю закриває силіконом з усіх боків планшет Lenovo Tab 3 710L 710F, бічні грані та корпус під надійним захистом

Є бортик у силіконового чохла, який виступає над рівнем екрана планшета Lenovo Tab 3 (приблизно 1 міліметра), що позитивно позначається на захисті дисплея ґаджета, як найважливішого елемента пристрою.

На задній стінці силіконового чохла Lenovo Tab 3 710 є матове напилення на внутрішній стороні

Силіконовий чохол Lenovo Tab 3 710 Essential позиціюється як недорогий варіант захисту планшета, здатний захистити пристрій від пошкоджень і, не змінюючи фірмовий дизайн мобільного пристрою.
Lenovo Tab 3 710 чехол важить усього 45 грамів
Вага 42 грама!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 190 мм |
| Ширина пристрою | 113 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 7 дюймів |
- Ціна: 250 ₴







