
Оригінальний чохол книжка для Xiaomi Mi5s, чохол Nillkin QIN чорна еко шкіра
400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM5S01
БІЗНЕС ВАРІАНТ КРАСИВОГО ЧОХЛА
Smart Sleep оригінальний чохол книжка для Xiaomi Mi5s від Nillkin Qin чорного кольору
(діагональ 5,15")
в подарунковій роздрібній упаковці

ОПЕРАТИВНА ВІДПРАВКА!
ДЕШЕВА ДОСТАВКА ДЖАСТІН ВІД 18 ГРИВЕНЬ!
Преміальна серія аксесуарів Nillkin QIN для витончених цінителів стильних рішень захисту мобільного пристрою.
Смартфон Xiaomi Mi5s - флагман 2016 року від Xiaomi, чохол книжка обов'язково повинен відповідати статусу мобільного пристрою. Хто впорається з цим завданням краще, ніж бренд Nillkin і його серія чохлів QIN Leather.

Оригінальність у дизайні та розмірах
Оригінальний чохол книжка для Xiaomi Mi5s від Nillkin QIN передбачає всі дизайнерські особливості смартфона. Ідеальний збіг з отворами для задньої камери, портами для зарядки і використання навушників. Захисний аксесуар забезпечує зручне використання смартфона Xiaomi mi5s при здійсненні дзвінків, роботи з пристроєм
Переваги використання Nillkin QIN
- сучасний стильний дизайн, вишуканий і витончений - власник смартфона Xiaomi Mi5s виділяється в решті масі користувачів
- міцна, зносостійка еко шкіра Nillkin QIN, не тільки прикрашає чохол Xiaomi mi5s, але і захищає смартфон від проникнення вологи, приємна на дотик
- зручне використання смартфона Xiaomi Mi5s, доступ до всіх кнопок і портів пристрою
- оригінальний чохол книжка Xiaomi mi5s мінімально потовщує пристрій, акуратний продуманий дизайн
- функція автоматичного блокування екрану смартфона при закритті обкладинки і його пробудження, якщо відкрити чохол mi5s Nillkin QIn. Smart Sleep обкладинка
- перегляд часу через інформативне віконце в обкладинці, захищений прозорою мембраною

Сучасні захисні матеріали
Як згадувалося оригінальний чохол книжка Xiaomi Mi5s зовні покритий еко шкірою, створеної на основі міцного поліуретану. Поліуретан використовується у виробництві 97 відсотків захисних аксесуарів. Компанія Nillkin постаралася зробити фактуру обкладинки, максимально схожий на натуральну шкіру. Особливо це помітно, коли береш чохол Mi5s в руку. Всередині аксесуара Ми бачимо дуже приємну на дотик, велюрову підкладку - мікрофібру чорного кольору. Її призначення - захист пристрою зсередини від подряпин + естетичну насолоду від використання аксесуара. Фіксуючий каркас чохла книжки Nillkin QIN виконаний з міцного полікарбонату з софт-тач покриття по краям.

Особливості, які можна знайти в чохлі Nillkin для Xiaomi mi5s
- ультратонкий дизайн аксесуара. Важко знайти подібний чохол mi5s такого високо фабричного якості, здатний захищати пристрій і не збільшувати його візуально в обсязі
- сучасне. стильне оформлення. Фактура шкіри, тиснення та логотипи виробника, смарт вікно і легкий вага - все це притаманне Nillkin QIN для Xiaomi mi5s
- легко піддається очищенню вологою ганчірочкою
- оригінальний чохол Xiaomi Mi5s не мазкий, стійкий до низьких температур. Зберігає гідний зовнішній вигляд при тривалому часу використання

Чохол Xiaomi Mi5s Nillkin Qin гідний варіант солідного захисного чохла з функцією Smart Sleep в оригінальному виконанні від Nillkin!
Відео огляд чохол книжка для Xiaomi mi5s
Купити шкіряний чохол книжка для Xiaomi mi5s з доставкою по всій Україні!
Оперативна відправка Новою поштою, Укрпошта і Інтайм від 16 грн
Щоб чохол Mi5s став компаньйоном Вашому смартфону достатньо зробити замовлення в магазині Smart Case через дзвінок або купівлю на сайті "КУПИТИ"

Оригінальний чохол книжка для Xiaomi Mi5s представлений в 2-х кольорах. Перегляд коричневого чохла за посиланням тут
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nillkin |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Інше |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Mi 5s |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Моделі телефона | Xiaomi mi5s |
- Ціна: 400 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальній упаковці Nillkin





