
Soft TPU бампер чохол для Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE, м'який чорний
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAN3SEB105
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чорний бампер Soft TPU чохол для смартфона Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE (Special Edition 152.4 мм)
КОЛІР — ЧОРНИЙ
Фактура — не слизька, приємна на дотик!
Вам чудово підійде м'який бампер SOFT TPU чохол для Xiaomi Note 3 SE, якщо Ви віддаєте перевагу зручному захисному аксесуару, що не обмежує використання дисплея смартфона.
Спеціальна ціна на комплект
Чорний Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se чохол Soft TPU + прозоре захисне скло 9H для дисплея за 270 грн

Чому краще купити м'який SOFT TPU чохол xiaomi redmione 3 pro special edition у магазині Smartcase:
1. Перевірка кожного чохла перед продажем. Гарантується придбання повнорозмірного м'якого TPU чохла!
2. Оперативне надсилання замовлення. Лідер швидкісної доставки, без сумніву, Нова Пошта. Доставка займає, зазвичай, 1-3 робочі дні.
3. Повідомлення про номер посилки упродовж години після відправлення замовлення. Номерянка на замовлення буде відправлений Вам упродовж години після фактичного відправлення через sms-інформацію або повідомлення на е-мейл (на Ваш вибір).
М'який бампер Soft TPU чохол xiaomi redmione 3 pro special edition і його характеристики
1. Xiaomi Note 3 Pro Se чехол Soft TPU не тьмяніє, чудово впорається із завданням збереження новизни смартфона.

2. Xiaomi Note 3 Pro Se чехол Soft TPU впевнено лежить у долоні, відчувається чудове зчеплення зі шкірою руки.

3. Xiaomi Note 3 Pro Se чехол Soft TPU повністю відповідає розмірам смартфона, передбачені необхідні роз'єми, отвори в перевіреному захисному аксесуарі.


4. Soft TPU чохол для Xiaomi Note 3 SE легко натягується на корпус смартфона, ризик випадання телефона з чохла - нульова. Над дисплеєм мобільного пристрою слугує захисний бортик .

5. Soft TPU чохол для Xiaomi Note 3 SE — чудовий варіант зручного захисного аксесуара для користувачів, чиї руки не випускають ґаджет більшу частину часу.

Ви вже бажає купити м'який бампер Soft TPU чохол для Xiaomi Note 3 Se? Натискайте кнопку "КУПИТИ" і чекайте дзвінка менеджера!
ОПЕРАТИВНЕ ОТРИМАННЯ Новою Пошті, Інтайм, Укрпошта
Відсилання по всій Україні!
Можливі забарвлення чохлів на Xiaomi Special Edition!

Хочете бути в курсі новинок у світі аксесуарів до мобільної техніки, зокрема до смартфона Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition, заходите в групу у Воконтакті та підписуйтеся на канал YouTube!
Чорний Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se чохол Soft TPU можна купити в магазині "Smartcase" з доставкою по Україні!
Замовлення через дзвінок на контактний номер телефона або через сайт (кнопка "КУПИТИ")
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для телефону |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition (SE) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴






