Lenovo Phab 2 чохол книжка всі варіанти дивитися ТУТ
Серія чохлів Elegant для використання з планшетом Lenovo Phab 2 pb2-650m от магазина "Smartcase".
Захисний чохол для Lenovo phab 2 pb2-650m, 6,4 дюймового фаблету, у чорному кольорі доступний для придбання в обмеженій кількості!
Lenovo PB2 650M чохол купити в SmartCasec оперативною відправленням по всій Україні!
Захисне скло для Lenovo phab 2 plus на весь екран планшета! Стекло
Щоб стати власником красивого захисного чохла книжки, жмиті кнопку "КУПИТИ" і вкажіть реквізити для доставки або ЗВІРТЕ на контактний номер телефона

Чому важливо придбати чохол для Lenovo Phab 2 pb2-650m?
-
Гарний дизайн у стилі Elegant. Двоколірна кольорова обкладинка, яка виділяється в масі і заворожує тих, хто дивиться! Усередині захисного аксесуара є відділ-кишеня для пластикових платіжних картки. Сучасно!
-
, що використовується як зовнішній матеріал, эко кожа PU досить міцна, не пропускає вологу, не ковзає в руці, практично не забруднюється. Lenovo PB2 650M чохол добре справляється із завданням захисту пристрою.
-
популярний форм фактор чохол книжка з вбудованим силіконовим бампером чорного кольору — ідеальне рішення для реального захисту планшета Lenovo Phab 2 pb2 650m
-
сіра мікрофібра прикрашає Lenovo PB2 650M чехол зсередини, робить використання аксесуара приємнішим. М'яка підкладка не дає виникнути подряпинам на планшеті.
-
наявні отвори для розмовного динаміка в обкладинці аксесуара забезпечує можливість вести розмову на планшеті Lenovo Phab 2 pb2 650m. Відкрили чохол, прийняли дзвінок, повернули обкладинку на місце та в захищеній формі ведіть розмову, зручно тримаючи в руці мобільний пристрій.

-
м'який силіконовий бампер повністю охоплює корпус планшета. В бампер передбачені всі необхідні роз'єми та отвори.
-
Lenovo PB2 650M чохол передбачив можливість горизонтальної встановлення палншета для комфортного перегляду відео. Зручний перегляд кіноконтенту гарантований.

Бажаєте купити собі такий гарний захисний чохол для Lenovo Phab 2 pb2 650m?
Сміливо ЖМИТЕ кнопку "КУПИТИ" для здійснення замовлення або телефонуйте на контактний номер для оформлення покупки в телефоновому режимі!
Оперативне надсилання замовлень всією Україною по Новій Почте, Интайм, Укрпочта!

Колір обкладинки чохла — чорний із жовтою смужкою. Смуга поділяють обкладинку на дві частини, кожна з якої виготовлена з різною фактурою. Верхня частина імітує тканину, нижня — шкіру.
Планшет Lenovo Phab 2 pb2 650m буде чудово захищений у чохлі книжці Elegant!
Чохол для Lenovo Phab 2 pb2-650m серія Elegant створена для захисту мобільної техніки, надання індивідуальності та шарму пристрою, безпечного використання поза стінами будинку

Lenovo Phab 2 чехол купити не складно, досить зателефонувати на контактний номер телефона (у робочий час) або зробити замовлення через кнопку Купити (КРУГЛОСУТНО)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Ширина пристрою | 89 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 175 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6.4 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ екрану пристрою | 6.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴








