Lenovo Phab 2 чохол книжка всі варіанти дивитися ТУТ
Вишукана серія чохлів Elegant для використання з фаблетом Lenovo Phab 2 pb2-650m от магазина "Smartcase".
Захисний чохол для Lenovo phab 2 pb2 650m, 6,4 дюймового фаблету, у синьому кольорі доступний для придбання в обмеженій кількості!
Lenovo PB2-650M чохол купити в SmartCasec оперативною відправленням по всій Україні!
Є ПОВНОРОЗМІРНЕ ЗАХИСТНЕ СТЕКЛО!
Щоб стати власником красивого захисного чохла книжки синього кольору, натисніть кнопку "КУПИТИ" і вкажіть адресу для доставки або ЗВІdeТЕ на контактний номер телефона ( вказаний у шапці сайту)

Чому важливо придбати чохол для Lenovo Phab 2 pb2 650m синий?
-
Гарний дизайн у стилі Elegant. Двоколірна кольорова обкладинка, яка виділяється в масі і заворожує тих, хто дивиться!Сучасно!
-
, що використовується як зовнішній матеріал, эко кожа PU досить міцна, не пропускає вологу, не ковзає в руці, практично не забруднюється.
-
популярний форм фактор чохол книжка з вбудованим силіконовим бампером чорного кольору — ідеальне рішення для реального захисту планшета Lenovo Phab 2 pb2 650m. Lenovo PB2-650M чохол синій добре справляється із завданням захисту пристрою.
-
сіра мікрофібра прикрашає Lenovo PB2-650M чехол зсередини, робить використання протектора приємнішим. М'яка підкладка не мазкого кольору не дає виникнути подряпинам на планшеті.
-
наявні отвори для розмовного динаміка в обкладинці аксесуара синього кольору забезпечує можливість вести розмову на планшеті Lenovo Phab 2 pb2 650m.

-
протиударний еластичний силіконовий бампер повністю охоплює корпус планшета. У ньому передбачені всі необхідні роз'єми та отвори.
-
Lenovo PB2-650M чохол синій передбачив можливість горизонтальної встановлення фаблету для комфортного перегляду відео. Зручний перегляд кінофільмів гарантовано.

Бажаєте купити собі такий гарний захисний чохол для Lenovo Phab 2 pb2 650m у синьому кольорі?
Сміливо ЖМИТЕ кнопку "КУПИТИ" для оформлення замовлення або телефонуйте на контактний номер для здійснення покупки в телефоновому режимі!
Оперативне надсилання замовлень на всій території Україні через Нову Почте, Интайм, Укрпочта!

Колір обкладинки чохла — синій із жовтою смужкою. Жовта смужка розділяють обкладинку чохла на дві частини, кожна з якої виготовлена з різною фактурою. Верхня частина імітує тканину, нижня — схожа на шкіру.
Планшет Lenovo Phab 2 pb2 650m буде чудово захищений у чохлі книжкам Elegant синього кольору!
Чохол для Lenovo Phab 2 pb2 650m синій серія Elegant створена для захисту мобільної техніки, надання індивідуальності та шарму пристрою, безпечного використання поза стінами будинку
Lenovo Phab 2 чохол синій відправляємо оперативно!
Lenovo Phab 2 чехол купити в синьому кольорі не складно, досить зателефонувати на контактний номер телефона (у робочий час) або зробити замовлення через кнопку Купити (КРУГЛОСУТНО)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 89 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 175 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6.4 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ екрану пристрою | 6.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴










