Силіконовий чохол для Huawei Mediapad T1 T1-701U, 7-м' дюймів
Доступний захист планшета та зручне використання без обмежень!
Комплексне пропонування:
Варіант 1. Huawei T1 701U чохол силіконовий + стилус авторучка за 205 грн
Варіант 2. Huawei T1 701U чохол силіконовий + захисне загартоване скло 9H за 329 грн
Силіконовий чохол для Huawei T1 701U прекрасний варіант для Вас якщо:
- Віддаєте перевагу силіконовим протекторам (накладка, бампер)
— планшет постійно в руках, Ви проводите багато часу за іграми, читанням, інтернет-серфінгом, малюванням на дисплеї ґаджета
- Ви цінуєте зручність у використання планшета, його початковий дизайн.
- доступна ціна на захисний аксесуар — важливий критерій під час вибору чохла
- бажаєте убезпечити корпус планшета від можливих пошкоджень
У виробництві аксесуара використовується напівпрозорий силікон, Huawei T1 701U чохол можна одягнути на планшет навіть однією рукою, він помірно м'який і еластичний.
Розміри силіконового протектора поєднується з дизайном і параметрами планшета Huawei T1 701U, є всі необхідні отвори та роз'єми.
Купити силіконовий чехол для Huawei T1 701U з доставкою по всій Україні!
Huawei T1 701U чохол силіконовий повністю покриває й захищає корпус планшета від саден і подряпин, бічні грані будуть цілими та неушкодженими, що гарантує безпечне та зручне використання пристрою.
Планшет Huawei T1 701U за своєю природою вельми слизький і використовувати його, позаяк він є, вельми небезпечним. Велика ймовірність упустити ґаджет. Силіконовий чохол для Huawei T1 701U запобігає ковзанню, шкіра руки добре зчіплюється з матеріалом.
Бортик силіконового захисного чохла виступає над рівнем дисплея ґаджета, оберігаючи екран від ударів, якщо планшет усе-таки впаде екраном вниз.

Задня стінка силіконового чохла Huawei T1 701U виготовлена з матовим напиленням на внутрішньої сторони аксесуара.
T1 701U чохол силіконовий - — чудовий варіант для планшета, що особливо не видозмінює фірмовий дизайн від Huawei, але добре захищає пристрій від пошкоджень.
Купити силіконовий чохол для Huawei T1 701U — придбати доступний захист планшета!
Кнопки включення та регулювання гучності в силіконовому чохлі литі, що запобігає потраплянню вологи та пилу до планшета!

Для того, щоб купити силіконовий чохол для Huawei T1 701U досить залишити замовлення на сайті через кошик покупок або дзвіноку контактний номер телефона!
Оперативне надсилання по всій Україні Новою Поштою, Укріплішою й Інтайм!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 110 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 192 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 7 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴









