Силіконовий чохол Samsung Tab A 7.0 SM-T280 T285 для щоденного активного використання планшета.
Купити протиударний силіконовий чохол Samsung Tab A 7.0 T285 T280 у комплекті із захисним склом гарної якості зі знижкою!
Комплект за 350 гривен!
Жмите на світлину внизу!
Samsung T285 чохол силіконовий протиударний чудово підійде Вам, якщо:
- Ви віддаєте перевагу захисним аксесуарам із силікону
- бажаєте бачити планшет Samsung Tab A 7.0, таким як його зробили дизайнери, але водночас щоб збереглася новизна корпусу
— шукаєте варіант недорогого захисного чохла
- планшет Samsung Tab A 7.0 більшу частину часу у Вас у руках. Ви багато граєте, читаєте, переглядаєте інформацію або малюєте на планшеті.
- для Вас важливе зручне використання мобільної техніки
Купити силіконовий чехол Samsung Tab A 7.0 T285 T280 з доставкою по всій Україні!
Напівпрозорий силікон еластичний у міру, м'який і не слизький. Samsung Galaxy Tab A T285 чехол силіконовий з усіма необхідними отворами та роз'ємами забезпечує максимально зручне використання в захищеному режимі.
Силіконовий чохол Samsung Tab A 7.0 T285 T280 оберігає корпус планшета з усіх боків, захищає грані пристрою від тріщин і відколів.
Samsung Galaxy Tab A T285 чехол силіконовий спроєктований як захисний, нековзний аксесуар, що гарантує безпечне та зручне використання мобільного пристрою.
Наявність бортиків на рівнем дисплея планшета позитивно позначається на захисті екрана пристрою, як найважливішого елемента пристрою.

Матове напилення на внутрішній боці силіконового чохла надає певний шарм планшету Samsung Galaxy Tab A 7.0 T285

Samsung Galaxy Tab A T285 чехол силіконовий позиціюється як доступний захисний аксесуар, здатний зберегти пристрій цілим і красивим
Samsung Galaxy Tab A T285 чехол силіконовий важить усього 50 грамів
Вага 50 грамів!
Для того, щоб купити силіконовий чехол Samsung Tab A 7.0 T285 T280 залишайте замовлення на сайті smarticase.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Білий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 187 мм |
| Ширина пристрою | 110 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 7 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴










