Лучший!

Чорний чохол на Lenovo Tab plus 3 7703X, чохол книжка TFC еко шкіряний
285 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB37703X1
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акуратний тонкий TFC чохол для Lenovo Tab 3 7703X в чорному кольорі для зручного використання захищеного!
-
Краса
-
Витонченість
-
Захист
-
Зручність від використання
Все це дарує застосування з планшетом Lenovo Tab 3 7703X захисного чохла книжки в еко шкірі, дизайн TFC
Захисний аксесуар TFC — це максимально акуратний чохол книжка для Lenovo Tab Plus 3 7703X, ідеально доповвиконуючий зовнішній вигляд гаджета, і здатний реально захиститьь девайс від механічних пошкоджень.
Міцна конструкція не дасть подряпати пристрій у випадку форс-мажорних обставин. Користувач отримає максимум задоволення від використання захисного чохла, оригінальний аксесуар забезпечує відкритий доступ до камери, портів і кнопкам планшета.

Особливості оригінального чохла книжки TFC для планшета Lenovo Tab Plus 3 7703X
- класичне виконання захисного аксесуара ідеально підходить як для молоді, так і для дорослих власників девайса. Lenovo 7703X чохол TFC - ідеальне сполучення захисних властивостей і акуратності аксесуара.

- протиударні складові чохла - міцний пластиковий каркас і синтетична еко шкіра, подбають про збереження Вашого гаджета
- горизонтальна установка планшета забезпечує чудову зорову орієнтацію на дисплеї девайса. Відпочинок і задоволення від перегляду відео - гарантовано! TFЗ чохол для Lenovo Tab Plus 3 7703X - просто знахідка для кіноманів.

- відмінне зчеплення з шкірою рук. Матова фактура еко шкіри протистоїть ковзанню руки і приємна на дотик. Для не присвячених користувачів матеріал зовнішньому буде неможливо відрізнити від натуральної шкіри.

- надійна фіксація міцної обкладинки в закритому положенні за допомогою механізму магнітного замку. Lenovo Tab 3 7703X чохол чорний TFC - витончений і продуманий захисний аксесуар.
- компактний розмір, невелика вага. За рахунок мінімального потовщення планшета зберігається комфортний рівень використання девайса.
- режим набору тексту або позиція для комфортного малювання на планшеті Lenovo Tab Plus 3 7703X.

- не мазка шкіра. Немає необхідності хвилюватися про очищення чохла, матовий зовнішній матеріал не схильний збирати пил, не залишає слідів відбитків пальців.
- практична мікрофібра сірого кольору всередині чохла призначається для захисту дисплея планшета від появи подряпин. Дисплей - основна зона роботи з девайсом. TFC чохол для Lenovo Tab Plus 3 7703X - якісний аксесуар, починаючи від подкадки і закінчуючи магнітами
- сучасні захисні матеріали - міцна еко шкіра на основі поліуретану та протиударний поликарбонтный бампер

Lenovo 7703X чохол TFC купити в магазині Smartcase - придбати гарний захисний чохол для комфортного використання щодня!
Здійснюємо доставку по всій Україні! Вибирайте зручний для Вас варіант доставки (Нова пошта, Інтайм, Укрпошта)
Не пропустіть можливість зробити вигідну покупку!
Зробіть замовлення прямо зараз!

Щоб стати власників зручного чохла TFC для планшета Lenovo Tab plus 3 7703X додайте замовлення на сайті через кнопку "КУПИТИ" або по дзвінку на контактний номер!
Smartcase.prom.ua - кращі аксесуари за доступними цінами!
Lenovo 7703X чохол TFC купити в магазині Smartcase і отримати промо-код на знижку на наступні замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 188 мм |
| Ширина пристрою | 98 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴








