
Оригінальний Capas чохол для Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE чохол-книжка чорний
270 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAN3SEC01
Оригінальний протиударний чохол-книжка Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE ( Special Edition) від виробника Capas
Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE довший від китайської версії на 2,4 мм, тобто його довжина 152,4 мм.
Спеціальне пропонування для збереження новизни смартфона!
Xiaomi Redmi Note 3 pro Se чехол capas + міцне захисне скло 9H за 350 грн! Стекло
Оригінальний чохол-книжка Xiaomi Redmi Note 3 SE буде представлений на відео дуже швидко
Розглянемо особливості чохла книжки Capas або чому я купив на подарунок Xiaomi Redmi Note 3 Pro Se чохол Capas
Оригінальний розмір. Чохол для Xiaomi Note 3 SE версія от Capas ідеально поєднується з девайсом. Бампер одягається легко та просто. 100% збіг отвору роз'ємів для навушників, заряджання micro usb, зовнішнього динаміка та сканера відбитка пальців. Кнопки смартфона Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE також будуть захищені від ризику бути подряпаними. Силіконовий бампер ідеально сідає на телефон, є бортик, що виходить на рівні дисплея. Це вкрай важливо для збереження важливої частини смартфона — дорогий передній екран FHD.


Оригінальний дизайн. Зовнішнє оформлення чохла Capas виділяє аксесуар серед подібних чохлів. У нижній частині обкладинки є логотип бренда "CAPAS", , написаний металом. Також у нижній частині є тиснення геометричного візерунка. Все це творчість виготовлене на нековзній шорсткій обкладинці. Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE чехол Capas cМає ефектний вигляд.

Протиударний аксесуар. Виробник задумав зробити надійний чохол для Xiaomi Note 3 SE, здатний зберегти цілісність девайса в форс-мажорних ситуацій. У обкладинку чохла поміщена сталева пластиназавтовшки 0,26 міліметра. Цього досить, щоб залишити удар, що проникає в напрямку дисплея смартфона. Якщо додатково поклеїти загартоване стекло, то за цілісність екрана можна буде взагалі не хвилюватися. Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE поміщається в еластичний силіконовий бампер, що закриває собою девайс з усіх боків. Таке рішення оберігає від появи подряпин, тріщин і відколів на корпусі смартфона. Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE чехол Capas захистить мобільний пристрій навіть у найкритичніших ситуаціях.


Міцна обкладинка. Xiaomi Note 3 Pro SE чехол Capas складається з двох основних частин: силіконового бампера та обкладинки. Обкладинка аксесуара виготовлена зі зносостійкого поліуретану, здатного не пропускати вологу, що забезпечує чудове зчеплення зі шкірою руки. Міцність захисних матеріалів дає змогу використовувати чехол для Xiaomi Note 3 Se тривалий час без шкоди для аксесуара.

Комфортний відеозображення. Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE чехол Capas дарує можливість зручного перегляду відеоконтенту на Вашому девайсі. Встановивши смартфон у горизонтальному положенні, додали програвання фільму та насолоджуєтеся переглядом.

Вибір улюбленого кольору обкладинки чохла книжки Capas можна здійснити через пошук за сайтом

Оперативне надсилання замовлень Новою поштою, Інтайм і Укрпочта!
Чохол для Xiaomi Note 3 Se постачається в оригінальному картонному пакованні

Хочете стежити за новинками у світі аксесуарів до мобільної техніки, , а також Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE, додайтеся до групи у Воконтакті та підписуйтеся на канал YouTube!
Оригінальний чохол для Xiaomi Note 3 SE можна купити в магазині "Smartcase" з доставкою по Україні! Натискайте кнопку "КУПИТИ"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 153 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition (SE) |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition (SE) |
- Ціна: 270 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні









