Оригінальний стильний чохол-книжка Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE ( означає Special Edition) от бренда Capas
Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE довше на 2,4 мм від китайської версії, його довжина 152,4 мм.
Спеціальне економне пропонування!
Xiaomi Note 3 pro Se чехол золотой capas + міцне захисне скло 9H за 350 грн! Подивитися Стекло
Оригінальний чохол-книжка Xiaomi Redmi Note 3 SE буде представлений на відео в блискучий час
Розглянемо особливості захисного аксесуара від Capas або чому для девайса Xiaomi Se купити чохол Capas — саме він
Оригінальний розмір. Чехол книжка Xiaomi Note 3 SE золотий від Capas ідеально поєднується з ґаджетом. Бампер чохла одягається легко та просто. 100% відповідність з дизайном смартфона. Кнопки в смартфоні Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE захищені від ризику бути пошкодженими. Силіконовий бампер чудово одягається на телефон, є бортик, що виходить на рівні дисплея. Це важливий критерій під час вибору чохла для дбайливого власника девайса.


Оригінальний дизайн. Xiaomi Se чохол обов'язково має виділятися серед подібних побратимів, адже special edition говорить сама за себе (переклад — спеціальне видання). Обкладинка захисного чохла оформлена дуже цікаво. У нижній частині є логотип бренда "CAPAS", нанесений металом і можна побачити тиснення геометричного візерунка. Ці дизайнерські елементи розмістилися на не слизької шорсткою обкладинці. Xiaomi Note 3 Pro SE чохол золотий Capas cДивиться шикарно.

Протиударний аксесуар. Китайський виробник розробив надійний чохол-книжка Xiaomi Note 3 SE, здатний зберегти цілісність ґаджета за будь-яких обставин. В обкладинці чохла впроваджена сталева пластиназавтовшки приблизно 0,26 міліметрів. Пластини досить, щоб залишити удар, що проникає в напрямку дисплея пристрою. Наклейка захисного загартованого стекла підвищує ймовірність збереження дисплея в рази! Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE кріпиться в м'який силіконовий бампер, що оберігає девайс з усіх боків. Таке рішення оберігає від появи тріщин і відколів на корпусі смартфона. Xiaomi Note 3 Pro SE чохол золотий Capas захистить мобільний пристрій навіть у найбільш форс-мажорних ситуаціях.


Посилена обкладинка. Xiaomi Note 3 Pro SE чохол золотий Capas складається з двох конструктивних частин: силіконовий бампер та обкладинка. Обкладинка чохла виготовлена з міцного поліуретану, здатного не проґавити вологу, що забезпечує прекрасне зчеплення з долонькою. Зносостійкість захисних матеріалів дає змогу використовувати золотий чехол книжка Xiaomi Note 3 Se тривалий час без шкоди для аксесуара.

Комфортний перегляд видео. Xiaomi Note 3 Pro SE чохол золотий Capas дає змогу зручно переглянути фільм на Вашому ґаджеті. Встановивши смартфон у горизонтальному положенні, ввімкнули програвання відео та насолоджуєтеся переглядом. Xiaomi Se чохол для кіноманів!

Вибір улюбленого кольору обкладинки красивого чохла книжки Capas можна здійснити через пошук за сайтом

Оперативне надсилання замовлень Новою поштою, Інтайм і Укрпочта!
Чохол-книжка Xiaomi Note 3 Se золотий постачається в оригінальному роздрібному пакованні

Хочете стежити за новинками у світі аксесуарів до мобільної техніки, , а також Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE, додайтеся до групи у Воконтакті та підписуйтеся на канал YouTube!
Оригінальний чохол-книжка Xiaomi Note 3 SE золотий можна купити в магазині "Smartcase" з доставкою по Україні! Натискайте кнопку "КУПИТИ"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Золотистий |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 153 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition (SE) |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition (SE) |
- Ціна: 280 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні










