
Ультратонкий чехол книжка для Huawei GT3 синий от Mofi Steel Cover
220 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAGT312
Максимально тонкий чохол для смартфона Huawei GT3 від MOFI Steel Cover у синьому кольорі для реального захисту мобільного пристрою та зручного використання ґаджета!
Економплект!
Оригінальний синій чохол-книжка для Huawei GT3 + захисне скло 9H з олеофобним покриттям за 300 грн
Подивитися скло тут
Для кого ідеально підійде Huawei GT3 чехол книжка Mofi Steel Cover синий ?:
- фанатів оригінальних чохлів книжок
- для власників, кому важливий захист і мінімальне потовщення його телефона
- для тих, хто постійно дивиться відео і серіали на девайсі Huawei GT3
- молодих людей, які ведуть активний спосіб життя
- для всіх користувачів, Кому важлива новизна смартфона Huawei GT3
Поспішайте купити чохол для смартфона Huawei GT3 від Mofi Steel Cover у синьому кольорі!

Оригінальний Mofi Steel Cover синій чохол книжка для Huawei GT3 постачається у фірмовому картонному пакованні. Чудовій варіант для подарунка на будь-яке свято!


Важливі характеристики оригінального аксесуара:
- протиударний, дійсно захисний чохол-книжка для Huawei GT3 синього кольору
- не потовщує смартфон у габаритах. Товщина телефона Huawei GT3 вказана 8,3 міліметри, а товщина чохла всього 11.3 мм.

- нековзна поверхня чохла-книжки. Huawei GT3 чохол книжка Mofi синій впевнено лежить у руці, не ковзає
- матова, не мазка поверхня аксесуара. На чохлі не залишаються сліди відбитків пальців, чохол не забруднюється практично.

Можливості, які доступніе при використання оригінального чохла Mofi Steel Cover:
- горизонтальне встановлення Huawei GT3. Якщо Ви віддаєте перевагу погляду серіали та фільми на своєму мобільному пристрої, то набагато зручніше це робити в чохлі-книжці, оскільки виключає потребу утримувати пристрій у руках. Huawei GT3 чехол книжка Mofi синій - більше, ніж просто красивий оригінальний чохол!

- впевненість у збереженні смартфона. Вбудована в обкладинку сталева пластина подбає про цілісність дисплея смартфона Huawei GT3. Силіконовий прозорий повнорозмірний бампер захистить ґаджет від подряпин і відколів. Синий чехол-книжка для Huawei GT3 від Mofi — найкращий захисний варіант серед подібних йому

- зручне щоденне використання смартфона. Чохол Mofi ідеально поєднується з дизайном мобільного пристрою від Huawei. Отвори для камери, кнопок спотворення розташовані в тому місці, де потрібно. Використання захисного аксесуара не обмежує можливості смартфона Huawei GT3. Навпаки, забезпечує захист і комфорт.

Купити чохол для смартфона Huawei GT3 от Mofi Steel Cover у синьому кольорі в магазині "Smartcase" з оперативним відправленням всією Україною!
Бажаєте придбати ультратонкий синій чохол-книжка для Huawei GT3?
Натискайте кнопку "КУПИТИ" і чекайте дзвінка консультанта!
Оперативне надсилання всією Україною зручним для Вас способом доставки (Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта)
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Синій |
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Модель телефону | Huawei GT3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Особливості чохла | |
| Наявність сталевої пластини в обкладинці | Так |
| позиції для перегляду відео | |
| Горизонтальна установка смартфона | Є така можливість |
- Ціна: 220 ₴
- Спосіб упаковки: У фірмовому пакованні






