
Рожевий чохол-книжка для Xiaomi Redmi 4A, DWC чохол із вікнами та замком
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAN4A03
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Удобний рожевий чохол для Xiaomi Redmi 4A в дизайні DWC
DWC чохол Xiaomi Redmi 4A це:
- можливість відповідати на дзвінки за закритої обкладинки
- витончена захисна конструкція
- магнітний замок
- зручний перегляд відео
Спеціальна економна пропозиція від магазину Smartcase:
Xiaomi 4a чехол DWC рожевий + захисне повнорозмірне скло 9H за 279 грн

Подивитися на відео огляд на рожевий чохол для Xiaomi Redmi 4A можна буде найближчим часом
Кому підійде Xiaomi 4a чохол DWC рожевий?
Власникам смартфона, які люблять комфорт і розуміють важливість захисту смартфона
Що чекає на майбутнього власника рожевого чохла книжки DWC:
1. Повноцінний захист смартфона Xiaomi Redmi 4A. Рожевий чохол для Xiaomi Redmi 4A в дизайні DWC чудово справляється із захистом корпусу та дисплея мобільного пристрою. Можна приймати вхідний дзвінок і переглядати інформацію про абоненти, а також отримати інформацію з верхньої частини дисплея смартфона. Рожевий чехол Xiaomi Redmi 4A гарантує постійну захист пристрою і можливість зручно вести розмову.

2. Захист від самовідкриття обкладинки. Рожевий чохол для Xiaomi Redmi 4A з магнітним замком убезпечить від мимовільного відкриття обкладинку, а також захистить від можливих подряпин дисплей девайса. До того ж чохол із обкладинкою, що бовтається, має не дуже красивий вигляд. Якщо важливим моментом у виборі є обов'язкова наявність магнітного замка, тоді рожевий чохол для Xiaomi Redmi 4A купити в варіанті DWC — це правильний варіант!

3. Зручний перегляд відео. Xiaomi 4a чехол DWC рожевий дає змогу комфортно дивитися фільми на Вашому смартфоні.
Досить поставити пристрій на рівну поверхню, встановити в горизонтальному положенні та насолоджуватися зручним переглядом.

Купити зручний якісний рожевий чохол для Xiaomi Redmi 4A з доставкою у Ваш населений пункт зручним для Вас варіантом

4. Ергономічний дизайн. Xiaomi 4a чехол DWC рожевий має невелику вагу та не обтяжує власника. Смартфон Xiaomi Redmi 4A лежить у долоні впевнено та ковзає. Виробник добре зробив дизайн аксесуара та позиціював DWC рожевий чохол для Xiaomi Redmi 4A найкращий у своєму роді!

5. Сучасні захисні матеріали. Поєднання поліуретану, міцного полікарбонату та прозорого пластику (для вікон) роблять рожевий чохол для Xiaomi Redmi 4A міцним, довговічним і зручним!

Рожевий чохол для Xiaomi Redmi 4A купити у варіанті DWC може будь-який мешканець України!
Відсилання Новою поштою, Інтайм, Укріпуй ОПЕРАТИВНО!
Здійснити купівлю бажаного варіанта захисного аксесуара можна через кошик сайту (КНОПКА КУПИТИ) або за дзвінкою на контактний номер телефона

Рожевий чохол для Xiaomi Redmi 4A купити в варіанті DWC можна в одному з 3 кольорів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Рожевий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 4A |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴







