Новинка

Золотий протиударний матовий бампер чохол для Xiaomi Mipad 2, mi pad 2
180 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAOMIPB02
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Найкращий з TPU бамперів!
Золотий ( пісочний) TPU чохол Xiaomi Mipad 2 чудовими протиударними характеристиками!
Спитайте про наявність захисного скла! Вигідна ціна під час купівлі комплекту "чохол + скло 9H" (355 грн)
Для кого призначений варіант матовий TPU чехол Xiaomi Mipad 2 :
- поціновувачам ігор на планшеті, користувачам, які багато часу проводять за планшетом, граючи в RPG, шутери, перегони та інші ексшн-ігри
- маленьким діткам, яким не зручно буде використовувати повнофункціональний чохол книжку, але грати на планшеті Xaomi Mipad 2 взагалі без чохла рівномірно загубити (ламати) планшет
- власникам, які цінують якісні чохли бампера з міцного, не мазкого термополіуретану (TPU)
Чому варто купити матовий Xiaomi mipad 2 чохол бампер TPU?
- матова поверхня аксесуара не залишає слідів, не мазкий і солідний вигляд
- металевий корпус планшета Xiaomi Mipad 2 слизький і це проблема для власника пристрою. Матовий TPU чохол Xiaomi Mipad 2 розв'язує цю проблему, планшет впевнено лежить у руці, не рветься вислизнути
- термополіуретан виділяється серед інших захисних матеріалів тривалим терміном експлуатації, іностостійкістю й еластичністю.

Протиударний TPU чохол легко одягається на планшет Xiaomi Mipad 2. Пружність матеріалу продовжує термін корисного використання чохла бампера.
Литі кнопки (без отворів) вбережуть планшет від потрапляння пилу всередину чохла. Рідні кнопки планшета Xiaomi mipad 2 будуть нові та гарні, без подряпин і потертостей. Погодьтеся, завжди приємно користуватися новим, не затертим планшетом.

Оперативне надсилання та доставка по всій Україні!
Для того, щоб купити матовий TPU чохол Xiaomi Mipad 2 , разместите заказ на сайті через кнопку "КОПАТИ" (рекомендується) або зателефонуйте на контактний номер телефона!
Доставка по всій Україні Новій Пошті, Укрпошта й Інтайм
Варіант кольорів захисного матового чохла бампера для Xiaomi Mipad 2

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Ширина пристрою | 135 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7.9" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Пісочний |
| Висота пристрою | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Глибина | 10 |
| Висота | 202 |
| Ширина | 135 |
| Особливості | Кути заокруглені, Пилозахищений |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Призначення | Для планшета, фаблета |
| Форм-фактор | Бампер |
| Сумісність з | Xiaomi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴







