Топ продаж

Черный чехол книжка Asus Zenfone 2 Ze551ML Z00AD Z00ADB, чехол Nillkin QIN Leather
340 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZEZ201
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Поступлення нової лінійки чохлів! Обмежена кількість!
Nillkin чохол книжка Asus Zenfone 2 Ze551ML Z00AD у красивій екошкірі в витонченому дизайні!
Економне пропонування для дбайливого власника!
Оригінальний чохол Nillkin qin для Asus Zenfone 2 Ze551Ml + захисне скло 9H 2.5H з олеофобним покриттям за 420 грн!

Що робить таким популярним Nillkin чехол книжка Asus Zenfone 2 Ze551ML Z00AD:
- сучасні захисні матеріали. Зовні чохол покритий міцною екошкірою, виготовленою на основі дуже міцного поліуретану. За фактурою екошкіра дуже схожа на натуральну, таку ж красиву, чудово оберігає від проникнення вологи. Основа чохла — міцний полікарбонат, стійкий до ударів і подряпин. Оригінальний чохол Nillkin qin для Asus Zenfone 2 Ze551ML чудово справляється із захистом пристрою та має дуже гідний вигляд!
- аксесуар майже не збільшує смартфон у об'ємі. Девайс Asus Zenfone 2 Ze551ML одягає в захисний чохол методом приміщення пристрою в фіксувальну частину, і защіпання в ній. Знімати задню кришку мобільного телефона немає потреби. Тонкі, але міцні, стінки чохла книжки Nillkin qin не потовщують смартфон у розмірах

- легка вага чохла книжки не обтяжує свого власника. Смартфон Asus Zenfone 2 Ze551ML зручно лежить у руці.
- захист смартфона Asus ZE551ML від пошкоджень, потертостей, адже це захисний чохол-книжка!

Nillkin чохол книжка Asus Zenfone 2 Ze551ML купити в магазині "Smartcase" з доставкою у Ваше рідне місто.
Досить залишити замовлення на сайті (за дзвінкою або через кнопку КУПИТИ) — і ми відпрацюємо Ваше замовлення максимально оперативно!

Нагадування про вигідне придбання комплекту "чохол-книжка Asus Zenfone 2 Ze551Ml + захисне скло з олеофобним покриттям". Скидка на захисне скло становить 20%.
Поспішайте зробити вигідну покупку!
Відео огляд на nillkin чохол книжка Asus Zenfone 2 Ze551ML для кращого сприйняття товару
Колір обкладинки чохла — чорний
Зовнішній матеріал — красива екошкіра ( основа - міцний полиуретан), всередині — м'яка замша (мікрофібра), оберігає корпус і дисплей від подряпин. Є логотипи та тиснення виробника Nillkin.

Nillkin чехол книжка Asus Zenfone 2 Ze551ML — найкрасивіший і най солідний варіант захисного чохла фабричної якості від іменитого бренда.
Чохол прикрашає смартфон Asus Ze551Ml Z00AD і навпаки, смартфон чудово гармонує з чохлом!
Чохол постачається разом з оригінальним пакованням від виробника!
Купити Nillkin чехол книжка Asus Zenfone 2 Ze551ML з доставкою по всій Україні!
Вирушаємо Зміцнюй, Новою Поготів, Інтайм!
Щоб стати власником оригінального аксесуара досить зробити замовлення в магазині Smart Case

Оригінальний чохол Nillkin qin для Asus Zenfone 2 Ze551ML представлений також у коричневому кольорі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Виробник | Nillkin |
| Візерунки і принти | Інше |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Asus Zenfone 2 Ze551ML Z00AD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні










