Гарний Smart Cover чохол-книжка для смартфона LG G3 s D724 (G3 mini) купити в магазині Smart Case за привабливою ціною.
Шкіряна поверхня!
Відмітні риси цього чохла:
- красива міцна штучна шкіра PU із зовнішнього боку чохла
— чохол практично не потовщує телефон, тому що необхідно зняти задню кришку телефона, щоб одягнути його в чохол
— підтримка роботи режиму Quick Circle. Для цього в смартфоні необхідно в параметрах увімкнути відповідний режим роботи дисплея
- легка вага чохла
- зручність використання й захист дисплея від пошкодження
- Допускається ефект первісного не щільного прилягання обкладинки чохла до смартфона (новизна кожи) . Эффект со временем усунеться, чохол звикне в обьемам смартфона

Купити чохол s view cover для смартфона LG G3 s D724 (G3 mini) можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт.

Режим Quick Circle — зручна робота з телефоном у разі закритої обкладинки чохла. У віконці чохла можуть відбиватися годинник, кнопки швидкого доступу до параметрів телефона, дзвінків, смс-калів тощо.
Чехол Quick Circle case пречервоно виконає покладені на нього обов'язки та надії.
Купити чохол Quick Circle case для смартфона LG G3 s D724 (G3 mini) можна разом із захисною матовою плівкою.
За весь комплект — 220 грн
Внутрішні розміри чохла точно відповідають розмірам смартфона LG G3 s D724 (G3 mini) , є отвори під функціональні роз'єми, камеру, динамік.
Щоб розмістити телефон у чохлі, необхідно зняти задню кришку в смартфоні. Завдяки цій особливості, товщина пристрою в чохлі практично дорівнює товщині телефона.
Колір чохла золотистий (gold)
Задня кришка чохла виготовлена з міцного пластику.

Смарфтону LG G3 s D724 (G3 mini) буде комфортно в цього чохла!
Ціна чохла доступна для КОЖНОГО охочого!
Купити чохол Quick Circle case для смартфона LG G3 s D724 (G3 mini) D722 може будь-який мешканець України!
Доставка Укріплої, Нової Пощой!
Короткий відео огляд чохла
Щоб купити чохол Quick Circle case для LG G3 s D724 (G3 mini) D722 досить зателефонувати за контактним номером або написати на e-mail і зробити замовлення в магазині Smart Case

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 136 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Призначення | Для телефону |
| Матеріал | Поліуретан |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴







