
Синій чохол на Lenovo Tab 3 8 plus 8703X (TB-8703X), чохол-книжка TFC екошкіряний
279 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB38703X2
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальний чохол Lenovo tab 3 8 Plus 8703X (TB-8703X), модель TFC, колір темний синій.
Щоб подивитися всі варіанти оригінальної "одягни" на планшет Леново-таб 3 8 плюс, жмите на світлину внизу, реальні фото та повний опис очікувань Вас за посиланням.
-
Міцні сучасні матеріали
-
Зручність використання
-
Кілька режимів роботи з планшетом
-
Практична матова екошкіра PU
Все це можливо з придбанням чохла TFC для Lenovo Tab 3 8 Plus 8703X
Комплексні пропозиції на Ваш смак:
Комплект 1. Екошкіряний синій чохол Lenovo tab 3 8 plus + корисний перехідник OTG Micro USB — USB за 304 гривень.
Комплект 2. Оригінальний синій чохол Lenovo tab 3 8 plus + оригінальна глянсова плівка за 324 гривен.
Комплект 3. Акуратний синій чохол Lenovo tab 3 8 plus + перехідник OTG Micro USB — USB + стилус-авторучка за 339 гривень.
Комплект 4. Ультратонкий синий чехол Lenovo tab 3 8 plus + захисне загартоване скло 9H за 444 гривен.
Характеристики захисного скла та знижка на комплект — переходьте за посиланням, дьмите на світлину внизу!
Оригінальний аксесуар TFC — це зручний чохол книжка, незамінний партнер для Lenovo Tab 3 8 Plus 8703X, зроблений у класичному дизайні з красивою шкірою PU, створений для захисту планшета від механічних пошкоджень і розширення технічних можливостей використання.
Повний доступ до камери, портів і кнопок планшета — гарантований! Пвласник планшета отримує максимум зручності від використання оригінального чохла. Сучасні міцні матеріали дбають про збереження мобільного пристрою в непередбачених ситуаціях.

Які переваги має чохол TFC і його використання з планшетом Lenovo Tab 3 8 Plus 8703X
- класичний вишуканий дизайн. Оригінальний чохол Lenovo tab 3 8 Plus, модель TFC прекрасно підходить для чоловіків, хлопців та дітей.

- протиударні характеристики відповідають стандартам. Міцний каркас із полікарбонату и красива штучна шкіра PU використовуються в конструкції чохла для захисту планшета.
- режим для перегляду відеоконтенту. Оригінальний чохол Lenovo tab 3 8 Plus, модель TFC забезпечить от, дих і задоволення від перегляду фільму або відео ролика. Горизонтальне положення млявого девайса забезпечує чудову зорову орієнтацію з дисплеєм планшета.

- не мазка шкіра. Екошкіра не менш міцна, ніж натуральна шкіра, але набагато доступніша за ціною. Вона забезпечує якісне зчеплення зі шкірою рук і приємна на дотик.

- утримання обкладинки в закритому положенні завдяки вбудованому механізму магнітної застібки. Оригінальний чохол Lenovo tab 3 8 Plus, модель TFC — надійний захисний аксесуар.
- не обтяжливий аксесуар. Завдяки легкій вазі матеріалів (полікарбонату), чохол має невелику вага і гарну міцність. Планшет Lenovo tab 3 8 Plus 8703X TB-8703X практично не змінюється у розмірах.
- позиція для комфортного малювання та режим роботи з текстом на Lenovo tab 3 8 Plus 8703X TB-8703X передбачений в чохлі-книжці TFC.

- — не тільки якісний і гарний зовні, але й усередині! Оригінальний чохол Lenovo tab 3 8 Plus, модель TFC застосовується не випадково. Мікрофібра використовується для запобігання дисплеєм планшету від можливих подряпин. Дисплей — важливий елемент пристрою. практична сіра підкладка
Синій чохол для Lenovo Tab 3 8 Plus 8703X купити у магазині Smartcase - придбати оригінальний захисний аксесуар для комфортного використання!
Вирушаємо замовлення оперативно!
Вибирайте зручний Вам варіант доставки (Нова почта, Укрпочта)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 210 мм |
| Ширина пристрою | 124 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Walk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴











