
Ультратонкий розовый чехол книжка Huawei P8 Lite 2017 PRA-LA1 чехол MOFI Ultrathin
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAIP8MOF03
Ультратонкі гламурні захисні чохли-книжки — серія чохлів Mofi Ultrathin!
Акуратний стильний рожевий чохол-книжка Huawei P8 Lite 2017 від виробника MOFI!
Шукаєте гарний жіночий тонкий чохол із високим рівнем захисту? Вам потрібен чохол MOFI Ultrathin!
Натискайте кнопку "КОПИТИ" і спіть стати власником оригінального аксесуара!
Аксесуар постачається у фірмовий паперовий упаковке! Рожевий чехол книжка Huawei P8 Lite от MOFI не соромно подарувати дорогій Вам людині!
Відео огляд на Huawei P8 Lite 2017 чохол рожевий від Mofi Ultrathin
Найкращий серед найкращих або чому купити Huawei P8 Lite 2017 чохол рожевий від Mofi Ultrathin:

1. Ультратонкий! Товщина стінок чохла не більш ніж 1 міліметра, а товщина аксесуара всього 10 мм. Якщо основним критерієм вибору чохла є мінімальні габарита смартфона в захисному аксесуарі, то Huawei P8 Lite 2017 чохол рожевий в серії Mofi Ultrathin — це істинно правильний варіант.

2. Сталева обкладинка. Обкладинка чохла призначена для захисту дисплея пристрою від неприємностей. Huawei P8 Lite 2017 чохол рожевий в серії Mofi Ultrathin у цьому плані обігнав усіх своїх конкурентів. Виробник сховав досить тонку, але реально міцну сталеву пластину в обкладинці чохла, зробивши аксесуар акуратним і максимально безпечним для використання з мобільним пристроєм.

3. Оригінальний дизайн від виробника. Huawei P8 Lite 2017 ччохол рожевий в серії Mofi Ultrathin однозначно виділяється серед інших чохлів. Гравіювання MOFI, виготовлене металом на обкладинці аксесуара, помітне з дальньої відстані. Твитискання виробника "vintage classical" на внутрішній частині обкладинки додає родзинки в дизайні. Фактура матеріалу обкладинки дуже близька до натуральної шкіри, така сама гарна та міцна. Краса, стиль і неповторний дизайн — це про рожевий чохол книжка Huawei P8 Lite 2017 від MOFI CASES!

4. Дивись відео та відпочиваємо. В розовом чехле книжке Mofi Ultrathin можна дивитися фільми та насолоджуватися переглядом без потреби утримувати ґаджет у руках! Установите Huawei P87 Lite 2017 в горизонтальному положенні — і відпочивайте під час перегляду!
5. Максимальна відповідність Huawei p8 lite 2017. Усі важливі компоненти смартфона: протвердість для дактилоскопічного сканера, основна камера і роз'єми розташовані в чохлі строго відповідно до дизайну мобільного апарату. Рожевий годчохол-книжка Huawei P8 Lite 2017 у варіанті Mofi Ultrathin забезпечить комфортне використання мобільного пристрою без обмеження функціональності!

Оригінальний рожевий чохол-книжка Huawei P8 Lite 2017 від Mofi Ultrathin доступний для придбання будь-якого жителя України!
Магазин "Smartcase" пропонує широкий асортимент якісних чохлів книжок для смартфона Huawei P8 Lite 2017 від виробника MOFI!

Оперативне надсилання замовлень!
Вирушаємо Новою Пікою, Інтайм, Укрісла по всій Україні!
Наша мета — щоб Ви отримували користь і задоволення від придбаних аксесуарів у магазині SmartCase
Магазин "Smartcase" — тільки найкращі чохли для смартфонів!
Щоб купити розовый чехол книжка Huawei P8 lite 2017 досить зателефонувати за контактним номером або оформити замовлення через кнопку "КУПИТИ" у магазині Smart Case
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Huawei P8 Lite 2017 |
- Ціна: 250 ₴







