
М'який матовий шорсткий soft TPU чохол бампер для Xiaomi Mi max 2, колір чорний
170 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAMMXB01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Якщо Ви вибрали форм-засіб-бампер, то це однозначно має бути SOFT TPU чохол для Xiaomi Mi Max 2

Особливості!
1. Чіпкий у руках
2. Не збирає відбитки пальців
3. Міцний і легкий
Мягкий Soft TPU Xiaomi Mi Max 2 чехол бампер забезпечить зручне використання невагомого фаблету, з діагоналлю 6,44 дюйма, збереже новизну корпусу пристрою та надасть повний 100% доступ до смартфона!
Чому варто купити чохол для Xiaomi Mi Max 2 у магазині Smartcase:
1. Перевірка товару перед продажем. Всі товари перевіряються двічі перед відправленням замовнику
2. Оперативно відправимо Ваше замовлення. Надсилаємо замовлення максимально оперативно! Нам знайоме відчуття очікування замовленого товару, і ми робимо все можливе, щоб здійснити надсилання посилки якомога швидше!
3. Повідомлення про надсилання Вашої посилки вже після закінчення 1-2 годин після фактичного відвантаження кур'єрською системою доставки. Номер посилки надійде Вам на мобільний або е-мейл ( вибирати Вам) відразу, щойно товар буде відпущений!
М'який бампер, чохол для Xiaomi Mi Max 2, серія Soft TPU та його можливості:
1. Soft TPU Xiaomi Mi Max 2 чехол бампер не змінює свій колір упродовж місяців використання. Гарний зовнішній вигляд, стильний дизайн і зручність від використання забезпечені майбутньому власнику захисного аксесуара впродовж тривалого терміну використання!

2. Шорстка поверхня аксесуара забезпечує комфортне та впевнене утримання смартфона в руці власника. Погодьтеся, з огляду на діагональ пристрою, цей чинник є більш ніж важливим! Soft TPU чехол для Xiaomi Mi Max 2 не вислизне з руки, шкіра долоні чіпляється з фактурою бампера просто чудово!

3. Охоплення ґаджета з усіх боків. Захисний матеріал закриває смартфон Xiaomi Mi max 2 з усіх боків, зокрема й гойдалку гучності в парі з кнопкою живлення. Пил не просочиться в середину пристрою, рідні кнопки будуть як нові та не затруться.

4. Soft TPU Xiaomi Mi Max 2 чехол бампер виготовлений із міцного й еластичного термопластичного поліуретану, що забезпечує просте та доступне кожному одяганням аксесуара на мобільний пристрій, тривалий термін корисного використання та чудові захисні властивості

Soft TPU чехол для Xiaomi Mi Max 2 Вам точно сподобається, якщо Ви шукаєте акуратний і зручний відкритий аксесуар, бампер для свого мобільного девайса.

Рішення купити Soft TPU Xiaomi Mi Max 2 чохол бампер правильний! Натискайте кнопку "КУПИТИ" і чекайте дзвінка консультанта!
ОПЕРАТИВНЕ ОТРИМАННЯ по всій УКРАЇНІ зручним для Вас способом!
Відсилання Нової Пошкої, Інтайм, Укрісла по всій Україні!
Хочете бути в курсі новинок у світі аксесуарів до мобільної техніки, зокрема до смартфона Xiaomi Mi max 2, підписуйтеся на канал YouTube!
Замовлення через дзвінок на контактний номер мобільного телефона або через сайт (кнопка "КУПИТИ")
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Бампер |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Вживані |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 2 |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 174 мм |
| Глибина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴





