
Сірий силіконовий чохол для Lenovo phab 2 pb2-650m
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENPHAB2B01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Силіконовий чохол для Lenovo phab 2 650m сірого кольору напівпрозорий
Доступний захист пристрою та зручне використання без обмежень функціональності!
Комплексне пропонування:
Варіант 1. Сірий силіконовий чохол для Lenovo phab 2 650m + захисне скло 9H 2.5D за 305 грн
Силіконовий чохол для Lenovo phab 2 650m чудовий варіант для Вас якщо:
- Ви віддаєте перевагу недорогим чохлам бамперам із силікону
- ґаджет не залишає Ваших рук, Ви багато часу проводите за іграми, читанням, носком інформації
- Ви цінуєте зручність у використання Lenovo phab 2 650m, його первісний дизайн.
- якщо Ви дитина та чохол-книжка для Вас не зручний варіант
- бажаєте убезпечити корпус пристрою від можливих пошкоджень
У виробництві чохла використовується м'який силікон, Lenovo phab 2 650m чохол силіконовий можна одягнути на пристрій навіть однією рукою, він досить м'який та еластичний.

Розміри силіконового бампера відповідають розмірам планшета Lenovo phab 2 650m, є необхідні отвори та роз'єми.
Купити силіконовий чехол Lenovo phab 2 pb2-650m сірий із доставкою по всій Україні!
Lenovo phab 2 650m чохол силіконовий повністю охоплює корпус планшета, бічні грані будуть цілими та неушкодженими, що забезпечить безпечне та зручне використання девайса.
Силіконовий чохол Lenovo phab 2 pb2-650m запобігає ковзанню в руці завдяки чіпкій текстурі матеріалу
Напівпрозорий силікон має гарний вигляд із планшетом. Задня стінка аксесуара має матове напилення

Lenovo phab 2 650m чохол силіконовий сірий- чудовий варіант для планшета, які не змінює рідний дизайн пристрою, чудово захищає і дає змогу зручно використовувати девайс.
Купити силіконовий чехол Lenovo phab 2 pb2-650m сірий — придбати доступний захист планшета!
Кнопки включення та регулювання гучності в силіконовоному чохлі литі, що перешкоджає затиранню рідних кнопок і потраплянню пилу всередину!

Для того, щоб купити силіконовий чехол Lenovo phab 2 pb2-650m сірий досить залишити замовлення на сайті через кошик покупок або дзвіноку контактний номер телефона!
Оперативне надсилання по всій Україні перевізниками!
Варіанти кольорів, представлені на сайті магазина "Smartcase"

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Ширина пристрою | 90 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Призначення | Для планшета |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Колір | Сірий |
| Висота пристрою | 176 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6.4 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Форм-фактор | Бампер |
| Діагональ екрану пристрою | 6.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴








