
М'який напівпрозорий силіконовий чохол Asus Zenfone GO ZB500KL ZB500KG X00AD бампер сірий
69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZB500S1
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сірий напівпрозорий силіконовий чохол Asus Zenfone Go ZB500Kl ZB500KG X00AD
Доступний захист для будь-якого власника смартфона без обмежень!
Комплексне пропонування:
Варіант 1. Сірий силіконовий чохол для Asus Zenfone Go ZB500Kl ZB500KG + захисне скло 9H 2.5D за 169 грн
М'який повітропрозорий силіконовий чохол Asus Zenfone Go ZB500Kl ZB500KG X00AD чудовий варіант для Вас якщо:
- Ви віддаєте перевагу зручному використанню смартфона без обмежень.
- Вам подобаються м'які силіконові чохли-бампера
- бажаєте захистити корпус Asus Zenfone GO від подряпин
- смартфон не залишає Ваших рудо, багато часу йде на читання, ігри, пошук інформації
- якщо власник смартфона - дитина і форм-термін чохол-книжка не зручний варіант для нього
Зручний захисний аксесуар виготовлений із міцного м'якого силікону, Asus Zenfone GO Zb500KL чехол легко одягнути навіть однією рукою, матеріал у міру еластичний

Розміри силіконового бампера відповідають розмірам Asus ZB500KL ZB500KG X00AD, є всі необхідні отвори та роз'єми.
Asus Zenfone GO Zb500KL чохол силіконовий купити з доставкою по всій Україні!
Силіконовий чохол Asus Zenfone Go ZB500Kl ZB500KG X00AD повністю закриває пристрій з усіх боків, бічні грані залишаться цілими, що гарантує безпечне використання мобтального пристрою.
М'який захисний бампер запобігає ковзанню телефона в руці завдяки ланцюжку (не слизькою) текстуре поверхности!
Напівпрозорий силікон має гарний вигляд на смартфоні Asus. Задня стінка аксесуара з матовим напиленням, буде видно напис "Asus" и "Zenfone"!

Asus Zenfone GO Zb500KL чохол силіконовий сірий - чудовий варіант для смартфона, який підкреслює оригінальний дизайн девайса, справляється із захистом і дарує зручне використання мобільного пристрою!
Asus Zenfone GO Zb500KL чохол силіконовий купити означає придбати гарний протектор для смартфона за невеликі гроші!
Є всі необхідні отвори для використання передбачених виробником пристрою всіх функціональних можливостей!

Для того, щоб Asus Zenfone GO Zb500KL чохол силіконовий купити досить залишити замовлення на сайті через кошик покупок або дзвіноку контактний номер телефона!
Оперативне надсилання по всій Україні службами доставки!
Варіанти квітів м'якого недорогого чохла, представлених на сайті магазина "Smartcase"

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 71 мм |
| Товщина пристрою | 12 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 5" |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Колір | Світло-сірий |
| Висота пристрою | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 5 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Форм-фактор | Бампер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴







