
Чорний м'який чохол бампер TPU для Asus Zenfone Go ZB500KL ZB500KG X00AD
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZBTPU01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Найнадійніший, довговічний і міцний бампер — це TPU чохол для Asus Zenfone GO ZB500KL ZB500KG X00AD
Все, що потрібно для захисту смартфона, в одній купівлі!
Захисне скло 9H 2.5D + чорний tpu бампер для Asus ZB500KL ZB500KG X00AD за 175 грн
Чому саме чорний TPU бампер?:
- гарний, солідний колірчудово поєднується зі смартфоном будь-якого кольору!
- прекрасно підходить для ігроманів, які не випускають пристрій із рук
- сподобається маленьким дітям, оскільки не обмежує дисплей смартфона, але захищає корпус
- оцінять розуміють користувачі смартфона, які знаються на термополіуретанових чохлах-бамперах
Чому саме м'який TPU чохол для Asus Zenfone GO ZB500KL ZB500KG X00AD?
Термопластичний поліуретан (TPU) — міцний еластомер із чималим терміном використання, стійкий до розтягування, перепаду температур. Чудово справляється із захистом корпусу пристрою. У разі падіння чохол не лопне, як це буває з пластиковими чохлами.

М'який бампер для Asus ZB500KL ZB500KG X00A легко одягнути на смартфон. Пружність TPU забезпечує чималий термін корисного використання захисного аксесуара.
Повна відповідність розмірам і функціональним особливостям мобільного пристрою. М'який TPU чохол для Asus Zenfone GO ZB500KL ZB500KG X00AD забезпечить комфортне захищене використання смартфона

Оперативне надсилання всією Україною!
Для того, щоб купити м'який TPU чохол для Asus Zenfone GO ZB500KL ZB500KG X00AD, разместите заказ на сайті через кнопку "КУПИТИ" (рекомендується) або зателефонуйте на контактний номер телефона!
Оперативне надсилання всією Україною!
М'який бампер для Asus ZB500KL ZB500KG X00AD представлений на сайті та в інших кольорах.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Товщина пристрою | 11 мм |
| Ширина пристрою | 72 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 5" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Чорний |
| Висота пристрою | 144 мм |
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Кути заокруглені, Пилозахищений |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Форм-фактор | Бампер |
| Сумісність з | Asus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴







