
Blue tree голубой чехол Lenovo Tab 4 8 8504X tb-8504F, чехол книжка TFC эко кожа pu
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENT485043
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чудовий чехол книжка Lenovo Tab 4 8504X в блакитному кольорі з малюнком для комфортного використання технічних можливостей планшета та його перетворення на кращий бік!

Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Lenovo tab 4 8504x чохол блакитний Blue tree + перехідник OTG Micro USB — USB за 275 грн
Комплект 2. Lenovo tab 4 8504x чохол блакитний Blue tree + захисна глянсова плівка за 295 грн
Комплект 3. Lenovo tab 4 8504x чохол блакитний Blue tree + перехідник OTG Micro USB — USB + стилус-авторучка + плівка для дисплея за 359 грн
Відео огляд на блакитний чехол книжка Lenovo Tab 4 8504X
Віддаєте перевагу іншому кольору обкладинки? Натискайте на картинку внизу
Що таке чохол TFC — функціональний чохол Lenovo Tab 4 8504X, продуманий до дрібниць, який не тільки захищає пристрій, але й розширює можливості його використання, а також має механізм магнітного замка!
Міцна конструкція оберігає від появи подряпин і пошкоджень. Власник чохла отримає максимум задоволення та зручності від використання оригінального чохла книжки TFC.

Коротко про характеристики оригінального чохла книжки TFC для планшета Lenovo Tab 4 8 8504X
- класичний дизайн. Lenovo tab 4 8504x чохол блакитний — вдале поєднання простоти та витонченості в захисному чохлі-книжці!

- протиударний фактор- міцний бампер і обкладинка подбають про цілісність Lenovo tab 4 8504X/F
- горизонтальна позиція планшета дарує відпочинок і задоволення від перегляду фільмів і відеоконтенту! Блакитний чехол Lenovo Tab 4 8504X розширює можливості мобільного девайса.

- гарне зчеплення зі шкірою, чохол не ковзає в руці.

- надійна фіксація обкладинки в закритому положенні за допомогою магнітного замка. Голубой чехол книжка Lenovo Tab 4 8504X піклується про цілісність пристрою, навіть у закритому положенні
- акуратні розміри, невелика вага забезпечать зручне використання планшета
- позиція для малювання або режим набирання тексту на Lenovo tab 4 8504x.

- практична мікрофібра сірого кольору призначена для захисту дисплея пристрою від появи подряпин зсередини
- сучасні захисні матеріали використовуються у виробництві TFC чехла книжки- міцна синтетична екошкіра PU і бампер з міцного полікарбонату
TFЗ блакитний чехол Lenovo Tab 4 8504X купити в магазині Smartcase - придбати гарний оригінальний чохол для комфортного використання планшета!
Вирушаємо замовлення всією Україною!
Не проґавте можливість зробити вигідну покупку!
Зробіть замовлення прямо зараз!
Щоб купити блакитний чехол книжка Lenovo Tab 4 8504X, разместите замовлення на сайті через кнопку "КУПИТИ" або за дзвінкою на контактний номер!
Smartcase.prom.ua — найкращі аксесуари за добрими цінами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Виробник | Lenovo |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 212 мм |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | у поликарбонатном бампері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴








