
Чорний чохол на Huawei Mediapad T3 7 Wi-Fi (BG2-W09), чохол книжка TFC екошкіра
220 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAT3701
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Для такого невеликого планшета від виробника Huawei чудово підійде акуратний негабаритний, але міцний чохол-книжка Huawei mediapad T3 7.0 Wi-Fi модель TFC.
Можливості оригінального чохла-книжки TFC, якщо коротко:
-
Зручний і не товстий аксесуар
-
Не мазка міцна екошкіра PU
-
Сучасні матеріали
-
2 режими роботи з планшетом
-
надійний магнітний замок
Комплексні пропозиції на Ваш вибір:
Комплект 1. Huawei Mediapad T3 чохол TFC чорний + функціональний перехідник OTG Micro USB — USB за 245 грн
Комплект 2. Huawei Mediapad T3 чохол TFC чорний + оригінальна глянсова плівка за 265 грн
Комплект 3. Huawei Mediapad T3 чохол TFC чорний + перехідник OTG Micro USB — USB + стилус-авторучка за 280 грн
Комплект 4. Huawei Mediapad T3 чохол TFC чорний + захисне загартоване скло 9H за 385 грн
Відео огляд на чохол книжка для Huawei T3 7.0
Чехол книжка TFC — це сучасний захисний аксесуар, еталон витонченості та смаку, який поєднується в собі стиль, чудові показники захисту пристрою та функціональні можливості, без яких використання планшета Huawei T3 7.0 повною мірою не є можливим.
Гарантується повний доступ до камери, портів і кнопок планшета! А також повністю доступний дисплей планшета Huawei T3 7.0

TFC чохол-книжка для Huawei T3 7.0 або що потрібно знати про гарне захисне чохол:
- стриманий класичний дизайн прекрасно підходить усіх вікових категорій користувачів. TFC чехол Huawei T3 7.0 має чудовий вигляд у руках як школяра, так і офісного працівника в костюмі!

- протиударний аксесуар. Все, що потрібно для захисту планшета від подряпин і можливих пошкоджень, — передбачено!
- режим для перегляду відео. TFC чехол Huawei T3 7.0 гарантує приємний час проведення за переглядом відео на пристрої. Горизонтальне встановлення девайса забезпечує чудовий зоровий контакт з дисплеєм пристрою.

- Матова кожа. Нековзна екошкіра на основі поліуретану, забезпечує чудове зчеплення зі шкірою руки. Матеріал не менш міцний, ніж натуральна шкіра, але набагато доступніший за ціну.

- Механізм магнітного замка гарантує надійну фіксацію чохла в закритому положенні. TFC чехол книжка для Huawei T3 7.0 — більше, ніж просто звичайний чохол!
- режим набирання тексту и позиція для зручного малювання на планшете передбачена в оригінальному захисному аксесуарі TFC.
- компактний і легкий. Чехол книжка Huawei mediapad T3 7.0 наділений невеликою вагою й достатньою міцністю завдяки застосуванню полікарбонату. Мобільний пристрій практически не збільшується в розмірах, водночас воно захищене!

- не мазка сіра мікрофібра представлена як внутрішній захисний матеріал для запобігання дисплею девайса від подряпин.
TFC чехол Huawei T3 7.0 купити у магазині Smartcase з оперативним відправленням оригінального аксесуара до Вас додому!
Вибирайте зручний Вам варіант доставки (Нова почта, Интайм, Укрпочта)
TFC чехол книжка Huawei mediapad T3 7.0 купити в комплекті із захисною плівкою або загартованим склом в одному місці за вигідною ціною!
Не проґавте можливість зробити вигідну покупку!
Зробіть замовлення прямо зараз!
Smartcase.prom.ua — найкращі аксесуари за добрими цінами!
TFC чохол Huawei T3 7.0 купити в магазині Smartcase та придбати гарантоване знижку на наступні замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 104 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 180 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴








