Функціональний чохол-книжка Lg k10 2017 M250 у чорному кольорі, модель smart case
У продажу є захисне скло для дисплея, клас Premium Tempered Glass.
Формат захисного аксесуара "чохол-книжка" зазвичай купується власниками мобільних пристроїв для захисту смартфона з усіх боків, а саме, корпусу та дисплея. Ті, хто шукає трохи більше можливостей від аксесуара, вибирає smart чохол для LG K10 2017.
Чехол книжка Lg k10 2017 M250, модель smart case — — це сучасний захисний аксесуар з активним вікном для приймання вхідних дзвінків і функцією, яка заощаджує витрату заряду батареї смартфона — режим sleep/wake ( автосон)
Smart чехол для LG K10 2017 купити недорого, розмістивши замовлення на сайті магазину "smartcase"
Оперативне відпрацювання замовлень!

Огляд на чохол для LG k10 2017 буде доступний дуже швидко!
Особливості або що потрібно знати про чохол книжка Lg k10 2017 M250?
1. Сучасний ультратонкий дизайн захисного аксесуара
2. Мінімальне потовщення смартфона LG k10 2017

3. Легка вага чохла книжки — лише 40 грамів!
4. Функція автосон (sleep/wake) ― автоматичне занурення смартфона в режим сну під час закриття смарт обкладинки та пробудження, під час її відкривання.
5. Приймання дзвінків через активне вікно! + Перегляд часу та повідомлень!

Smart чехол для LG K10 2017 купити разом із корисним доповненням — силіконовою підставкою! Якщо Ви дивитеся відео на Вашому смартфоні — то цей аксесуар Вам буде дуже корисним! Різні кольори! Ціна силіконової підставки — всього 15 грн!

Внутрішні розміри фіксувальної частини чохла книжки відповідають розмірам смартфона LG K10 2017, необхідні отвори є. Деталі дивіться на фото!

Щоб одягнути чехол книжка Lg k10 2017 M250 досить занурити смартфон у пластикову частину чохла.
Колір чохла — Чорний
Матеріал зовнішнього боку обкладинки чохла — полиуретан PU, всередині — ворсистий захисний шар. Фіксатор смартфона — міцний поликарбонат. На обкладинці є тиснення "FOR K10"

Smart чехол для LG K10 2017 купити недорого в магазині Smartcase!
Доставка Укріплої, Нової Пощой, Інтайм по всій Україні!
Щоб купити чохол для LG K10 2017 M250 досить зателефонувати за контактним номером або оформити замовлення через кошик сайту!
Варіанти кольорів обкладинки!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Моделі телефона | LG K10 2017 M250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴






