Розумний чохол-книжка для Lg k10 2017 M250 в золотистому кольорі, модель smart case
Надійний захист для дисплея смартфона, повнорозмірне загартоване скло 2.5d для Lg K10 M250
Золотий смарт чохол LG K10 2017 надає більше можливостей, ніж звичайний чохол!
Чехол книжка для Lg k10 2017 M250, модель smart case — це сучасний захисний аксесуар з інтерактивним вікном (приймання та відхилення дзвінків) і підтримкою режиму sleep/wake ( автосон)
Золотий смарт чохол LG K10 2017 купити недорого, розмістивши замовлення на сайті магазину "smartcase"
Оперативне відпрацювання замовлень!

Огляд на золотий чохол LG k10 2017 буде доступний дуже швидко!
Особливості або що потрібно знати про чохол книжка для Lg k10 2017 M250?
1. Ультратонкий сучасний дизайн захисного чохла
2. Мінімальна зміна габаритів смартфона LG k10 2017

3. Найлегший чохол-книжка. Усі всього 40 грамів!
4. Функція sleep/wake (автосон) ― автоматичне занурення пристрою в режим сну під час закриття обкладинки та пробудження смартфона, під час відкривання чохла
5. Приймання дзвінків без потреби відкривати обкладинку чохла! + Перегляд часу та повідомлень!

Золотий смарт чохол LG K10 2017 купити разом із корисним доповненням — підставкою з м'якого силікону! Якщо Ви дивитеся відео на Вашому lg k10 2017 — то цей аксесуар Вам дуже знадобиться! Різні кольори! Ціна силіконової підставки — всього 15 грн!

Внутрішні розміри бамперної частини чохла книжки відповідають розмірам LG K10 2017, необхідні отвори є. Деталі доступні на світлинах!

Одягається чехол книжка для Lg k10 2017 M250 дуже легко. Досить ставити смартфон у пластикову частину чохла.
Колір чохла — Золотистий ( Пісочний)
Матеріал зовнішньої сторони захисного аксесуара — полиуретан PU, всередині передбачений ворсистий захисний шар. Фіксатор смартфона (бампер) це міцний поликарбонат. На обкладинці є тиснення "FOR K10"

Золотий смарт чохол LG K10 2017 купити недорого в магазині Smartcase!
Доставка Укріплої, Нової Пощой, Інтайм по всій Україні!
Щоб золотий чохол LG K10 2017 купити досить зателефонувати за контактним номером або оформити замовлення через кошик сайту!
Варіанти кольорів обкладинки!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Моделі телефона | LG K10 2017 M250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴






