Новинка

Чорний чохол із вікном для Asus Zenfone Go ZB500KG ZB500KL X00AD чохол книжка Silk MC
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASUSZENB01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Якщо Ви цінуєте зручність і надійність у захисному аксесуарі, то рекомендуємо розглянути як варіант чохол-книжка з вікном для Asus Zenfone GO ZB500KG ZB500KL X00AD
Економне пропонування!
Надійний чохол для Asus Zenfone GO ZB500KG + захисне загартоване скло за 280 грн!
.
+ 
Нижче представлені реальні фотографії чохла книжки Silk MC для детального ознайомлення з товаром!

Silk MC - це чохол-книжка з вікном для Asus Zenfone GO ZB500KG ZB500KL з протиударним силіконовим бампером всередині, міцною обкладинкою з поліуретану та магнітним замком для надійності!
Asus zb500kg чохол купити в варіанті Silk MC — зробити правильну покупку для себе або близької людини, яка прикрасить смартфон і збереже його цілим!
Відео огляд на чохол книжка з вікном для Asus Zenfone GO ZB500KG ZB500KL X00AD
Якщо надійний чохол із вікном для Asus ZB500Kl ZB500KG, то тільки Silk mc варіант. І ось чому:
1. Інформативне віконце, , яка покаже номер того, хто дзвонить, або його ім'я, якщо людина вже є у Вашій телефонній книзі

2. Міцні сучасні матеріали.
Чохол книжка з вікном для Asus Zenfone GO ZB500KG ZB500KL зроблений із таких складників:
- полиуретан — зовнішній матеріал обкладинки. Захищає від проникнення пилу, вологи, бруду. Нековзний у руках, створює цікавий зовнішній вигляд!
- силіконовий бампер - оберігає корпусу смартфона Asus Zenfone Go з усіх боків, охоплює мобільний пристрій повністю, повноцінний як бампер
- підкладка— оберігає від виникнення подряпин і задирок на дисплеї смартфона, піклується про девайс зсередини!

3. Повноцінний захист смартфона від пошкодження
Дизайнерське рішення "міцна обкладинка + силіконовий бампер", як показує практика, прекрасно справляється із захистом смартфона у разі падіння з висоти або ударів по девайсу.
4. Магнітний замок.
Чохол-книжка з вікном для Asus Zenfone GO ZB500KG ZB500KL наділений механізмом магнітного замка, для того, щоб утримати обкладинку аксесуара в закритому положенні, коли цього потрібно
5. Зручний перегляд відео.
Напевно Ви дивитеся відео та фільми на Вашому смартфоні Asus ZB500KG або Asus ZB500KL.
Зручний Asus zb500kg чохол дає змогу дивитися відеоконтент у зручному положенні без потреби утримувати смартфон у руках
Asus zb500kg чохол купити в варіанті Silk MC для комфортного перегляду відео!

Придбати або купити чохол для Asus Zenfone GO ZB500KG можна розмістивши замовлення на нашому сайті (кнопка КУЖИТИ) або за дзвінкою на контактний номер телефона!
Оперативне відпрацювання замовлень!
Чохол Silk MC задуманий, щоб зберегти Вашу мобільну техніку!
Колір обкладинки чохла — Чорний
Asus zb500kg чохол купити в варіанті Silk MC з доставкою в будь-яку точку України!
У цьому допоможе Нова Пошта, Інтайм або Укрпошта!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Asus Zenfone Go ZB500Kl ZB500KG X00AD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴








