
Чорний чохол-книжка Lenovo Tab 4 8 Plus TB-8704X екошкіра PU+ зручний
265 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB48P01
Чорний чохол-книжка в класичному виготовленні, модель TFC, акуратний функціональний чохол Lenovo tab 4 8 plus tb-8704x
Економна покупка в "Smarticase":
Комплект 1: Lenovo tab 4 8 plus чохол чорний + перехідник OTG Tyce C за 313 гривен
Комплект 3: Lenovo tab 4 8 plus Tb-8704x чехол книжка черный + захисне скло 9H за 430 гривен
Щоб ознайомитися з характеристиками захисного скла натискайте на світлину внизу для переходу на сторінку товару.

Якщо Вас цікавить вибір іншого кольору обкладинки оригінального чохла Lenovo tab 4 8 Plus — натискайте на світлину внизу і отримуйте знижки на комплекти аксесуарів від магазину Smarticase
Головні та важливі особливості чохла книжки TFC або чому цей Lenovo tab 4 8 plus чохол — найкращий варіант:
Захисний аксесуар під назвою чохол Lenovo tab 4 8 plus tb-8704x, варіант TFC, виготовлений для захисту планшета від можливих непередбачених пошкоджень і водночас дотримується таких важливих критеріїв, як-от невелика товщина чохла-книжки и достатня міцність, щоб протистояти ударам. Зовні чохол покритий міцною штучною екошкірою, основа якої є поліуретан — дуже міцний полімер.
Таке рішення забезпечує чудові ергономічні можливості, як-от зручне утримання пристрою в руках, без відбитків пальців на поверхні, утримання вологи на поверхні обкладинки ( вода не проникне всередину до планшета) і, звісно, гідний і солідний зовнішній вигляд!
TFC чохол Lenovo tab 4 8 plus tb-8704x — аксесуар, виготовлений у витриманому бізнес-стильному стилі!

Модель чохла TFC повністю відповідає розмірам, дизайнерським особливостям планшета Lenovo Tab 4 8 Plus TB-8704X. Якщо Ви шукаєте оригінальний чехол Lenovo tab 4 8 plus за доступною ціною — сміливо купуйте варіант TFC!

Для захисту планшета від подряпин зсередини, а також для збереження новизни дисплея девайса, чехол книжка Lenovo Tab 4 8 plus покритий сірою м'якою підкладкою, яка не схильна збирати пил, і не так брудна, як підкладка чорного кольору!

Механізм магнітного замка гарантує Вам зручне захищене використання пристрою, адже досить закрити обкладинку, магніти в обкладинці та бампера взаємодіють один з одним і будуть утримувати її стільки, скільки потрібно. Водночас обкладинку чохла досить просто відкрити рукою, коли це необхідно!
Чохол-книжка Lenovo Tab 4 8 plus — це зручний чохол із магнітним замком!

На планшеті з діагоналлю 8 дюймів дуже зручно дивитися фільми, ролики на каналі YouTube або інший медіаконтент. Але набагато зручніше тренуватися цим у чохлі книжка TFC, адже аксесуар легко фіксується в горизонтальному положенні та забезпечує прекрасний зоровий контакт із дислеєм планшета. Водночас руки власника вільні від утримання мобільного ґаджета!
Чехол книжка Lenovo Tab 4 8 plus - чудовий варіант для кіноманів!

Розробники дизайну чохла TFC не забули й про письменника =), тобто. користувачів, які проводять багато часу за набором тексту на планшеті або малюють на ньому. Для них оригінальний чехол Lenovo tab 4 8 plus передбачив відповідну позицію — нахил пристрою під кутом 35-40 градусів. Зручно як для набирання тексту, так і для малювання

Оригінальний чохол Lenovo tab 4 8 plus tb-8704X за доступною ціною з оперативним відправленням у Ваш населений пункт зручним для Вас способом!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 211 мм |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 265 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати оригінальну захисну плівку, стилус, Micro USB-перехідник









