
Голубой ультратонкий чехол книжка Huawei Mediapad T3 10 AGS-L09, чехол TFC эко кожа PU
295 ₴
- Немає в наявності
- Код: HUAWT31003
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Huawei t3 10 чохол оригінальний TFC + оригінальна захисна плівка за 340 грн
Комплект 2. Huawei t3 10 чохол оригінальний TFC + перехідник OTG Micro USB-USB + стилус-авторучка + захисне скло 9H за 555 грн

Відео огляд на блакитний оригінальний чохол на Huawei T3 10 (9.6) буде опублікований найближчим часом!
ДЛЯ СПРАВКИ!
Який чохол називається оригінальним - захисний аксесуар фабричного виробництва, повністю сумісний з мобільним пристроєм, що розглядається, тобто. дотримується функціональної та дизайнерської відповідності в розташуванні отворів, кнопок та інших елементів планшета.
Оригінальний чохол, спроєктований і виготовлений на заводі виробника планшета або на його замовлення в сторонній організації має назву фірмового ( брендового) чохла
Купити оригінальний чохол Huawei T3 10 у магазині Smartcase в дизайні TFC блакитного кольору!
Оригінальний чохол на Huawei T3 10 AGS-L09 має такі характеристики:
- захист планшета від подряпин, відколів і потертостей
- зручне використання пристрою дома, на работе, на учебе и т.д.
- функціональність, тобто можливість працювати з планшетом у різних положеннях
- сучасні якісні матеріали тривалого терміну корисної експлуатації

Huawei t3 10 чохол оригінальний TFC виготовлений зі зручною обкладинкою. Вона працює як захист дисплея планшета Huawei T3 і як підставка під час роботи в інших положеннях. Обкладинка досить міцна, складається з 3 рухомих сегментів.
Для додаткового захисту дисплея Huawei T3 рекомендуємо клеїти загартоване скло 9H!
Як зовнішній матеріал обкладинки застосовується міцна эко кожа (на основе полиуретана). На поверхні чохла не залишаються сліди пальців, обкладинка не мазка. Водостійкість матеріалу гарантує захист ґаджета від вологи та води.

Задня частина чохла виготовлена з поликарбоната. Завдяки невеликій товщині матеріалу досягається мінімальне потовщення планшета в чохлі у разі забезпечення якісної захисту! Міцності бампера досить для захисту корпусу Huawei T3 10 AGS-L09.

Huawei t3 10 чохол оригінальний TFC у блакитному кольорі виділяється наявністю механізму магнітного замка, який утримує чохол у закритому положенні.
Внутрішня частина аксесуара захищена м'якою підкладкою в сірому кольорі. Сірий колір практичний у разі тривалого використання. Пил не видно на підкладці.

Оригінальний чохол на Huawei T3 10 AGS-L09 передбачає можливість перегляду відео без потреби утримання планшета в руках. Нагадуваннямо, верх планшета 460 грамів. Навіщо стомлювати руки?)
Поспішайте купити чохол Huawei T3 10 в дизайні TFC у магазині Smartcase!

Положення для набирання тексту або малювання доступне в захисному аксесуарі Huawei t3 10 чохол оригінальний TFC блакитний.

Купити чохол Huawei T3 10 блакитний у дизайні TFC у магазині Smarticase з доставкою у Ваше місто!
Замовлення за дзвінкою на контактний номер телефона або через кошик сайту (кнопка КУПИТИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 160 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 9.6" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 230 мм |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 295 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати оригінальну захисну плівку, стилус, Micro USB-перехідник







